Strona główna Aktualności Z Pabianic pojedziemy pociągiem nad morze. Zmienia się rozkład jazdy

Z Pabianic pojedziemy pociągiem nad morze. Zmienia się rozkład jazdy

6
W najbliższą niedzielę (12 czerwca) zmieniony zostaje rozkład jazdy pociągów. Z naszego miasta dotrzemy do Kołobrzegu, Trójmiasta, Łeby i Helu. Będzie również połączenie z Krakowem.

Od 25 czerwca do 31 sierpnia przez Pabianice będą jeździły nocne pociągi PKP Intercity.

Pociąg „Bursztyn” kategorii IC będzie kursował w wakacje w relacji relacji Kraków Główny – Pabianice – Bydgoszcz Główna – Kołobrzeg. Z Pabianic do Kołobrzegu będzie odjeżdżał od 25 czerwca o godzinie 0:15 i do Kołobrzegu dotrze o 6:54. Do Krakowa będzie natomiast ruszał z Pabianic o 4:22 i przyjedzie tam o 8:19. Odjazd z Kołobrzegu do Pabianic zaplanowano natomiast na 21:38, a z Krakowa do Pabianic o 20:06.

Pociąg „Korsarz” kategorii TLK pojedzie na trasie Kraków Główny – Pabianice – Bydgoszcz Główna – Gdańsk Główny – Gdynia Główna – Hel / Łeba (skład będzie rozdzielany na poszczególne kierunki w Gdyni). Odjazd z Pabianic w kierunku Helu i Łeby zaplanowano o godzinie 0:26 (przyjazd do Gdańska o 5:07, na Hel o 7:34, a do Łeby o 8:36). O godzinie 5:05 pociąg odjedzie natomiast w kierunku Krakowa, gdzie dotrze o 8:55. W kierunku Pabianic pociąg TLK „Korsarz” będzie odjeżdżał: z Łeby o 20:58, z Helu o 21:40, z Gdańska o godz. 0:02, natomiast z Krakowa ruszy o 20:32.

Z pełnym rozkładem jazdy obowiązującym od 12 czerwca do 3 września zapoznacie się tutaj.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

żeby jeszcze mieć za co jechać nad to morze…..

Zmień pracę, weź kredyt…

Zacznij zbierać chrust….

Szkoda, że nie ma informacji o cenach biletów.

Akurat bilety na IC są ostatnio w promocjach. O lepszej porze niż o północy można jechać ze stacji Łódź Widzew (8:59) do Gdyni i dwa tygodnie temu za bilet w klasie 1 (tak, pierwszej) zapłaciłam, uwaga, 29 zł w jedną stronę!

To już łatwiej dojechać nad morze niż na dworzec lol