Strona główna Aktualności Z miasta Wzięli się za drugi sklep z dopalaczami

Wzięli się za drugi sklep z dopalaczami

7

Funkcjonariusze sekcji kryminalnej i pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pabianicach przeczesali kolejny sklep z dopalaczami na Bugaju.

Kontrola przeprowadzona była w czwartek. Po jej zakończeniu drzwi do sklepu przy ulicy Brackiej zostały „zaplombowane” przez sanepid. – Podczas kontroli sklepu mieszczącego się przy ul. Brackiej, zabezpieczono prawie 200 sztuk różnego rodzaju produktów mogących zagrażać zdrowiu lub życiu ludzkiemu – informuje kom. Joanna Szczęsna z KPP Pabianice. –  Sklep oferujący do sprzedaży ,,amulety” został decyzją sanepidu zamknięty. Skonfiskowane przez sanepid produkty zostaną dokładnie przebadane pod kątem zawartości substancji zakazanych ustawą o przeciwdziałaniu narkomani.

To już druga akcja w tym miesiącu. 9 stycznia był nalot na sklep przy ulicy Bugaj. Zabezpieczono wtedy prawie 1000 sztuk różnego rodzaju dopalaczy, mogących zagrażać zdrowiu lub życiu ludzkiemu.


REKLAMA
Poprzedni artykułDobroń: ciężko ranny motorowerzysta
Następny artykułŻłobek po remoncie (ZDJĘCIA)
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

teraz wystarczy podejść tam wieczorem i porozrywać te plomby – się właściciele nie wytłumaczą i chyba jest za to jakaś kara finansowa co? 🙂

Sklep już działa. klienci wchodzą i wychodzą z zakupami. Normalne jaja sobie robią. Może policja i sanepid to przeczyta bo nawet o tym nie wiedzą.

Ten sklep za biedronką na bugaju już działa ?

A potem w nocy okradaja samochody, cos o tym wiem, niech zamkna to na dobre.

To ważne, że ktoś wreszcie odwiedził „Upominki”…ale to i tak nic nie da, bo prawo dziurawe, a mafia dobrze wie jak reagować…czekam na dalsze info w sprawie i obym się mylił.

Tutaj nie piszą o Upominkach tylko innym sklepie który działa za biedronką na bugaju (Obok kiedyś społem tam było)

tak tak, zgadza się, mówiąc „upominki” miałem na myśli towar, który tam jest oferowany:)