Strona główna Na sygnale Wypadki Wyszli o własnych siłach

Wyszli o własnych siłach

14

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na ul. Grota-Roweckiego. BMW zderzyło się ze Skodą. 

Skoda Fabia włączała się do ruchu z parkingu pizzerii. 35-letni kierujący skręcał w lewo w stronę centrum. Od strony Bugaju nadjechało BMW, kierowane przez 24-letniego mężczyznę. Auto uderzyło w tył czeskiego samochodu, a następnie wylądowało na drzewie. Uderzenie było tak mocne, że Skoda obróciła się o 180 stopni.

Kierowcy nie odnieśli obrażeń, wyszli o własnych siłach. Do zdarzenia doszło przed godziną 20.00.

– Na skrzyżowaniu (ulic Grota-Roweckiego i Bugaj – przyp. redakcji) było zapalone czerwone światło, więc nie wiem jak on się tu znalazł – mówi kierowca Skody.

Na miejsce musi przyjechać policja, która zadecyduje kto był winnym zdarzenia. Ruch w tym miejscu jest utrudniony.

REKLAMA
Poprzedni artykułDwóch pabianiczan zatrzymanych przez CBŚP (ZDJĘCIA)
Następny artykułBar zamknięty, restauracja do kupienia
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kierowca skody nastepnym razem niech nie patrzy na sygnalizacje tylko czy cos jedzie. Co z tego, że było czerwone, skoro przeciwny kierunek ma zielone i może skręcić w ulice? Wyjechałeś !@#$ zza samochodu bo ktoś Cie przepuścił i nie upewniłeś czy ktoś jedzie z drugiej strony. Naucz sie myśleć człowieku, bo jakby to był np motocyklista to mógłbyś kogoś zabić. Np ojca małych dzieci. Taki brak myślenia karałbym najwyższą możliwą karą.

Może to ty naucz się myśleć..!! Pomyśl jak szybko musiał jechać jeśli Skodę obrócił o 180 stopni..??

Jak przeciwny kierunek ma zielone to skręca w ulicę z umiarkowaną prędkością a nie pędzi przez skrzyżowanie jak wariat na złamanie karku…. A tak a propos myślenia: gdyby Skoda wyjeżdżała zza auta, które niby ją przepuszcza, to to auto też nie wyszłoby bez szwanku… Była wolna droga, na której nagle pojawiło się pędzące BMW…

wina skody.

kierowca skody to chyba idiota bo było zielone

Jak tu uniknąć takich debili w bmw zapiepszających 200 na h po mieście…?

Przejeżdżam przez to skrzyżowanie codziennie i wydaje mi się, że światła na ul. Grota, tj. te od centrum i te od Bugaju nie są idealnie zsynchronizowane (kilka sekund różnicy), więc np. kierowca Skody mógł widzieć już czerwone, a BMW od strony Bugaju przejechało na końcówce zielonego.

Skąd pewność ze gówniarz ?

Gówniarz w becie=z bety śmiecie

24 lata dekielku:)

Bmw przejechało odległość 100 metrów w czasie 3 sekund-czyli jechał ponad 120/h przy ograniczeniu 50/h…!!!

Kwestii jest kilka:
1. Na odcinku Bugaj – Kilińskiego wszystkie auta typu BMW, AUDI zresztą i inne z młodymi łepkami na pokładzie cisną ile się da (tam regularnie na wysokości parkingu pod Quattro powinien stać patrol).
2. Światła na skrzyżowaniu Kopernika Grota Bugaj bezwzględnie wymagają wymiany.
3. Z jaką prędkością musiało jechać BMW, że nie zdążył wyhamować, a Skodę aż obróciło??! Pewnie gonił na „późnym żółtym”.

ile tam jeszcze będzie wypadków? Nie ma miesiąca żeby tam coś się nie wydarzyło. Jak nie na wysokości bugaju, to przy bazarku…

To raczej ty się obrócisz z bo ja ważę 120..!!..)) A co do fizyki to prędkość ma dwa razy większe znaczenie od masy..!! Kolega profesor pewnie nawet podstawówki nie skończył..??