Strona główna Aktualności Komunikacja Wyścig kolarski: zamknięte ulice i objazdy

Wyścig kolarski: zamknięte ulice i objazdy

0
Zdjęcie ilustracyjne.

Kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekają w niedzielę utrudnienia w ruchu. Jest to związane z organizowanym w Pabianicach wyścigiem kolarskim. Impreza, pod nazwą „Ogólnopolskiego Kryterium PTC Trzy Korony Pabianic Klasyk Ziemi Łódzkiej 2018”, potrwa od godz. 10 do godz. 17.

W tym czasie nieprzejezdne będą ulice:

  • Śniadeckiego – od Wileńskiej do Jana Pawła II
  • Wileńska – od Śniadeckiego do Orlej
  • Orla – od Wileńskiej do Targowej
  • Targowa – od Orlej do Jana Pawła II
  • Jana Pawła II – od Targowej do Śniadeckiego

W związku z ich zamknięciem na czas trwania wyścigu nastąpi też zmiana tras niektórych autobusów.

Autobusy linii 1 i 5: z dworca PKP dojadą ul. Wiejską do „trójkąta” przy szpitalu (Jana Pawła II – 15. Pułku Piechoty „Wilków” – Wiejska), gdzie zawrócą, następnie pojadą objazdem ulicami Wiejską, Moniuszki i Mariańską do Orlej i dalej bez zmian do Waltera – Jankego. Analogiczna trasa objazdu obowiązuje w przeciwnym kierunku.

Przystanki zawieszone: wszystkie na ul. Jana Pawła II (od Wiejskiej do Targowej), Grabowej, Śniadeckiego, Wileńskiej i Orlej (odcinek od Mariańskiej do Kochanowskiego)

Przystanki dodatkowe: Wiejska/szpital (kierunek: Waltera-Jankego), Jana Pawła II/DPS (kierunek: dworzec PKP), wszystkie przystanki na ul. Moniuszki między Mariańską i Wiejską

Autobusy linii 4: z ul. 15. Pułku Piechoty „Wilków” pojadą ulicami Łaską i Wiejską do „trójkąta” przy szpitalu (Jana Pawła II – 15. Pułku Piechoty „Wilków” – Wiejska), gdzie zawrócą, następnie pojadą objazdem ulicą Wiejską do Moniuszki i dalej bez zmian do Waltera – Jankego. Zmiana dotyczy tylko tego kierunku.

Przystanki zawieszone: Jana Pawła II/szpital, Śniadeckiego/ Wileńska

Przystanki dodatkowe: Wiejska/szpital, Moniuszki/Wiejska

Autobusy linii 6: z Karolewa pojadą ulicą Wiejską do Moniuszki i dalej bez zmian do Waltera-Jankego. Zmiana trasy dotyczy tylko tego kierunku.

Przystanki zawieszone: Jana Pawła II/szpital, Śniadeckiego/ Wileńska

Przystanki dodatkowe: Wiejska/szpital, Moniuszki/Wiejska

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments