Strona główna Nie przegap Wyrwany znak i nocna biesiada na Lewitynie

Wyrwany znak i nocna biesiada na Lewitynie

15
Operator monitoringu ze straży miejskiej zauważył w piątek w nocy wandala, który szedł z wyrwanym znakiem drogowym. Na miejsce wezwano policję. 

Było około 23.30, kiedy trzech młodych mężczyzn weszło na Lewityn. Jeden z nich niósł na ramieniu znak informujący o drodze dla rowerów. Element infrastruktury drogowej został wyrwany na ulicy Świetlickiego. Strażnik miejski powiadomił policję. Na miejsce przyjechały dwa radiowozy.

– Osoba odpowiedzialna za swoją bezmyślną postawę została zatrzymana a nagranie z monitoringu posłużyło jako materiał obciążający – informuje straż miejska i przestzrzega przed podobnymi wyskokami.

Przypomnijmy, że do centrum monitoringu miejskiego trafia obraz z aż 40 kamer rozlokowanych po całym terenie Lewitynu. Strażnicy widzą co się dzieje po każdej stronie stawu, a od niedawna mogą też obserwować teren w okolicy pumptracku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

chyba należało by tych dwóch towarzyszących również ukarać za współudział!

a jeżeli towarzysze nie szarpali się ze znakiem to co wtedy?

jasne…. następnym razem,, kretyn będzie gwałcił dziewczynę , a tych dwóch nie będzie się szarpać i tylko postoją obok…

Śmieszna jesteś porównujesz wyrwanie znaków do gwałtu ? zastanów się zanim coś napiszesz pozdrawiam.

A nie można wyłapać tego bydła które sukcesywnie niszczy płot betonowy na strzelnicy?

A tam coś jeszcze zostało z tego płotu?

to niech LOK sobie zainwestuje i kupi kamerę i będą mogli z takim nagraniem iść na policje. Nie wiem w czym problem. Chyba w tym że im się nie chce i najlepiej żeby ktoś to za nich robił, złapał itd

Czy wiadomo jaka kara spotkała łobuza?

pewnie nie będzie mała bo znak z 2 tysia kosztuje , a to już nie jest drobna kradzież. plus zniszczenie mienia. dla wszystkich trzech! i twarze pokazać!

Eee tam! Mamunia palcem pogrozi i tyle. Nawet kieszonkowego nie zabierze.

Droga redakcjo, w artykule jest błąd. To nie są „trzej młodzi mężczyźni” tylko trzej debile.

W Polsce jest głupie prawo które zachęca do takich wystepkow.
Takiemu wandalowi czy przestępcy grozi kara ,, do ,, np 5 lat pozbawienia wolności lub grzywny ,, do ,, 5000 tyś. złotych. I właśnie ten przedrostek,, do ,
robi całe zło w wyrokach. Taki wandal wykorzysta to ,,do,, i zamiast wyroku 5 lat dostanie 1 rok w zawieszeniu ponieważ to ,,do ,, na to pozwala. To samo z grzywnami. Tak nie powinno być. Karą ma być karą a nie postrach.

Głupie to by było, gdyby było wyłącznie „5 lat pozbawienia wolności”. Wtedy, czy zniszczył znak za 1000 zł, czy samochód za 300000 zł, zawsze dostałby 5 lat. Kara musi być adekwatna do popełnionego zniszczenia.

Last edited 1 rok temu by TakiJaki

ten znak przy Świetlickiego leżał przechylony tuż nad ziemią lub ścieżką rowerową, od wielu tygodni, młodzież co jakiś czas go przepychała jak karuzelę. przez kolejne lata i tak by tego nikt nie zauważył

Czyli go nie zniszczył, tylko trochę zniszczył ? To zmienia postać rzeczy !