Strona główna Aktualności Z miasta Dziś miał ruszyć Punkt Szczepień Powszechnych, ale nie dojechały preparaty

Dziś miał ruszyć Punkt Szczepień Powszechnych, ale nie dojechały preparaty

6

Na dziś planowano otwarcie Punktu Szczepień Powszechnych, gdzie dziennie miało być wykonywanych około 500 zastrzyków. Tymczasem z powodu braku szczepionek i formalnej decyzji organów nadzorujących taki punkt nie został jeszcze otwarty.

Oznacza to kolejne zamieszanie w tym temacie. Szczegóły opisywaliśmy 16 kwietnia (SPRAWDŹ). Punkt miał być uruchomiony w Pabianickim Centrum Medycznym i według rządowych wytycznych obsługiwać każdego dnia około 500 pacjentów.

– Na tę chwilę jest to niemożliwe, bowiem nie otrzymaliśmy wystarczającej ilości potrzebnych szczepionek. Nie mamy też ostatecznej decyzji z Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej uruchomienia takie punktu – przyznaje Adam Marczak, dyrektor ds. administracji w PCM.

Pomimo tego w tym tygodniu ma być zaczepiona rekordowa liczba pacjentów. W harmonogramie umówionych jest aż 1040 wizyt.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nieeeeeeeeeeee, to straaaaaaaszne!!!! :))))) Przynajmniej parę osób dzięki temu nie pójdzie do piachu

Gadomski tak powiedział i powtarzasz, czy jakiś inny oświecony, co posiada tajemną wiedzę ? Ostatnio powtarzałeś rewelacje, że nie ma grypy. Przybliż może, kiedy wreszcie ci zaszczepieni zaczną tak porządnie umierać ?

A była grypa w tym roku? Jak masz jakieś rewelacje to się pochwal. Gadowski ( jak już co) ma informacje, których nie usłyszysz w gadzinówce TV i pewnie pojęcia nie masz o czym mówi. A szczypnięci umierają już. Czekać nie musisz. Pozostałe zmiany genetyczne dokonają się w przeciągu 2-3 lat. Spodziewałeś się ich 15 minut po szczypnięciu (choć wielu odjechało do piachu krótko po) Serio? To świadczy o waszej „yntelygencji”

Last edited 1 rok temu by Nolan

Zmiany genetyczne ? A jakie konkretnie ? Możesz podać źródło ?
Co do grypy, to już napisałem pod ostatnim twoim postem, że w samym styczniu w Polsce odnotowano 129041 przypadków. No ale jeśli z twojego nicku pisze kilkanaście troli na raz, to możecie nie wiedzieć, jeden z drugim jakie rozmowy prowadzi ten trzeci.
Gadowski to ten co twierdzi, że bogaci zabijają dzieci, żeby wypić sok z ich nerek, który jest eliksirem młodości. Rzeczywiście, ten to ma „informacje”.

Last edited 1 rok temu by 5G warrior

Biedaku, według mnie to możesz wierzyć nawet w Wielkiego Potwora Spagetti zamiast w poważne informacje (poważnych ludzi, nie „ekspertów” pokroju Simpsona : )). Już ci kiedyś napisałem: możesz se wstrzykiwać w żyły kreta do zlewu nawet codziennie. Nic mi do tego. Źródła sobie poszukaj w sieci. To nie jest wiedza tajemna, jak ci się wydaje. Wystarczy po nią sięgnąć i jest zdecydowanie lepiej udokumentowana niż wiara w działanie „szczepionki”, o której „skuteczności” nie wiadomo NIC i NIKT nie ponosi odpowiedzialności za nią w razie czego. Wiadomo natomiast na razie, że wywołuje liczne powikłania ze śmiercią włącznie (i na to już… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Nolan

„Znajdź sobie” „włącz myślenie” itd. Standardowe odpowiedzi. Jeśli tym źródłem ma być Gadowski, który mówi, że ktoś zjada dzieci, żeby żyć wiecznie, to ja podziękuję 😁😁😁