Strona główna Na sygnale Wypadki Wypadek w Chechle Drugim: nieudane wyprzedzanie

Wypadek w Chechle Drugim: nieudane wyprzedzanie

13
Kierujący Seatem Arosa spowodował wypadek w Górkach Dobrońskich. Dwie osoby zostały poszkodowane. 

Do wypadku doszło w wigilię Bożego Narodzenia tuż przed godz. 11.00. Kierujący Seatem jechał w stronę Dobronia i około 200-300 metrów za węzłem S14 zaczął wyprzedzać. Podczas manewru stracił panowanie nad autem, które obróciło się o 180 stopni i zjechało na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z Oplem Vectrą, którym podróżowały 3 osoby. Dwóch pasażerów z Opla trafiło pod opiekę medyków.

Policjanci podczas oględzin pojazdów zwrócili uwagę na niewłaściwe ogumienie na tylnej osi Seata. Opony były praktycznie „łyse”.

Ruch w tym miejscu odbywa się wahadło. W zabezpieczeniu wypadku biorą udział strażacy z Pabianic, Chechła Drugiego i Dobronia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak zobaczyłem te piękne kolorowe felgi to odrazu pomyślałem, że ogumienie na osiach musiało być wysokiej jakości. W kolejnym akapicie zostało to potwierdzone.

Że sobie, to jego sprawa, ale ze komuś zje… święta.

Poszkodowanym radzę z powództwa cywilnego pozwać sprawcę za świadome spowodowanie zagrożenia życia przez te łyse opony.

I to jest właśnie Magia Świąt Bożego Narodzenia.Pośpiech, niedbalstwo, brak bezpieczeństwa? Ludzie zapominają że jest pora roku Zima.

Musial tak skonczyc. Mieszka w moim bloku w Lasku. Zawsze jezdzil jak wariat, a czasem pod wplywem…Wiadomo, zza wschodniej granicy.

Lekko żartem. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Aniela posiada swój blok

Wesołych świąt

Seat Pirat

Różowa Pantera obserwuję ten wątek

Łyse opony raz brawura dwa ale droga też mogła by być lepiej odśnieżona

Tą zabawką niby samochodem co wyprzedzał? BMW,AUDI czy Merola?

Mieszkamy w kraju gdzie złe warunki drogowe ze wzgledu na klimat to oczywista sprawa. A jeżeli debila na łysych oponach zganiają na służby drogowe powód wypadku to współczuję. Rozumu i umiejętności brak.

Miszcz prostej

Powiem krótko, gość miał jaja by wyprzedzać tym piździkiem 1.4 XD jak to w ogóle nie jeździ, a co dopiero wyprzedzać. : DD