Strona główna Na sygnale Wypadki Wypadek przy Lewitynie. Sprawca miał blisko 3 promile

Wypadek przy Lewitynie. Sprawca miał blisko 3 promile

12
Kierujący Seatem 40-latek stracił panowanie nad autem jadąc ulicą Świetlickiego i uderzył w wyjeżdżające z ulicy Bugaj Mitsubishi. Był kompletnie pijany. 

Wypadek wydarzył się po godzinie 17:00. Jak doszło do zdarzenia?

Mężczyzna siedzący za kierownicą Seata jechał ulicą Świetlickiego od Jutrzkowickiej, kilkadziesiąt metrów przed skrzyżowaniem z ul. Bugaj stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. Pędzące auto uderzyło w znak i w wyjeżdżające z Lewityna Mitsubishi.

Ranny został kierujący Mitsubishi oraz pasażerka Seata. Po przebadaniu kierowcy Seata okazało się, że ma blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Auto, którym jechał nie ma ważnego ubezpieczenia OC.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Brak słów.

Czy ktoś w tym mieście zrobi porządek z tymi pijanymi? ! Czy obywatele mają wziąć sprawy w swoje ręce? Strach trzeźwym jeździć..

Dawaj zrób coś z nimi!

Za jazdę pod wpływem kara to 100 000 PLN bezwarunkowe kraty na 3 lata i zakaz prowadzenia. A tak naprawdę to bym uje…. Rączki przy samej du… Żeby nawet na dziecięcy rowerek nie wsiadł…

po co ręce? żeby go później państwo opiekuńcze utrzymywało do końca życia? Wykastrować, żeby się to coś już nie mogło rozmnożyć!

a pasażerka seata to nie widziała, że ten gnój jest pijany?? powinna razem z nim iść za kraty

@TONI Jak masz lęki to nie wsiadaj lepiej za kółko 😉 A porządku nigdy nie będzie, bo to ludzkie, czyli nie obce i nagminne, tego nie da się wyeliminować przy obecnych przepisach.

Wiem, że żyje w kraju, w którym mniejszość ma większe prawa i drogi są dla pijaków.. przepisy są, większość jeżdżących pod wpływem ma zabrane uprawnienia tylko, że to nic nie daje, a sądownictwa w Polsce nie ma

Nic się nie zmienia. Jeżdżą pijani kiedy chcą i jak chcą. Policja im niestraszna, kary też nie odstraszają. Nikt nie ma pomysłu co zrobić z potencjalnymi mordercami na drodze ????????? Może zacząć łapy ucinać przed przyjazdem Policji ???????

uuu brak OC i pijany! to współczuję kierowcy mitsubishi. nie dostanie nic z ubezpieczenia. a pijak po wieloletniej batalii w sądzie dostanie komornika do ściągnięcia kasy której nie ma….

Za jazdę po pijanemu zabierać samochód, albo na licytację a jak szprot to na złom i grzywna z automatu 10000 zł to może pomóc