Strona główna Na sygnale Wypadki Wypadek na remontowanej ul. Zamkowej. Potrącona kobieta z dzieckiem

Wypadek na remontowanej ul. Zamkowej. Potrącona kobieta z dzieckiem

20
Do wypadku doszło przed godz. 14.00 na ul. Zamkowej przy skrzyżowaniu z ul. Waryńskiego. Poszkodowana jest kobieta, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

Sprawczynią wypadku jest kierująca Suzuki Lianą, która najechała na tył Skody. Kierowca Skody zatrzymał się na przejściu dla pieszych, żeby ustąpić kobiecie z wózkiem. Wtedy tył jego auta wjechało Suzuki.

– Siła uderzenia wypchnęła mnie na pasy i najechałem na nogę tej kobiecie – mówił kierowca Skody.

Dziecko najprawdopodobniej nie odniosło obrażeń. Potrąconą kobietą zajęli się ratownicy z pogotowia ratunkowego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Takich wypadków będzie coraz więcej od czerwca. Tu ewidentna wina kierowcy. Ale piesi będą wchodzić na ulicę jak kaczki. Są kraje gdzie pieszy ma obowiązek zasygnalizowanie ręką chęć przejścia. A ile będzie wymuszeń odszkodowań to szkoda gadać.

ewidentna wina pieszej. To ona zainicjowała całe to zdarzenie.poczekała by 10 sek. auta by przejechały a ta by przeszła. a tak przez nią jeden został zmuszony do zatrzymania a drugi przydzwonił. Piesza bezstresowo pójdzie sobie dalej, a kierowcy bedom sie bujać miesiącami po ubezpieczalni….. Powinno się skończyć z brakiem odpowiedzialności u pieszych!

Na szczęście winę określi prokurator, a nie specjalista z netu, mając do dyspozycji karę do 3 lat więzienia.

Jeśli jedna osoba potrafi się zatrzymać na druga nie to ewidentnie jej wina i teraz „BEDOM” bujać się z ubezpieczeniem. Może to ją czegoś nauczy.

Gdyby nie piesza, to ci kierowcy mogli by gnać tą ulicą 200km/h i by się nie zderzyli. Więc piesza zainicjowała ciąg zdarzeń i powinna być współwinna! Mogła przewidzieć że drugi za jadącym autem może nie zdążyć, mogła przewidzieć że może go słońce oświeci, posunie oponami po piachu, lub po prostu kichnie. Dlaczego kierowca ma przewidywać czy piesza chce wejść na jezdnię, a nie piesza że kierowca może nie dać rady zatrzymać? to powinien rozważyć prokurator , a nie to kto w kogo walną. A i jeszcze stworzyła niebezpieczeństwo dla dziecka! (pewnie to ta z tych madek co to wózek na… Czytaj więcej »

Nie mogli by gnać 200km/h bo to teren zabudowany (nie wiem czy wiesz ale w mieście są ograniczenia). Nie widzę sensu aby kontynuować temat. Nie pozdrawiam

bedę szedł przed tobą chodnikiem pewnym tempem i nagle się zatrzymam. na 100% wleziesz mi w dupę. wyjaśniłem?

a ja zatrzymam się za tobą w czym problem?

I pewnie tak bylo!

Jeżeli z tego powodu będzie więcej wypadków, to więcej kierowców straci prawo jazdy, co spowoduje zmniejszenie ich ilości, co spowoduje zmniejszenie liczby wypadków

RafalPab….daaaajeeeesz….. 😀

I jeszcze cisza ??

Bo RafalPab już poszedł na tory sprawdzić czy go tam nie ma.

BABY NA TORY 😁

Ej, ale tory własnie nam zwinęli z Zamkowej… 😉

Gówno wiecie a się wypowiadacie…wina jest młodej gówniary z Suzuki ta kobieta z wózkiem nie weszła jak krowa tylko czekała na możliwość przejścia skoro kierowca ją przepuszczał to nie jest jej wina… A młoda nie zachowała odległości ani ostrożności gdybyście widzieli zajście nie byłoby tego typu komentarzy. Nie pozdrawiam

wysoki poziom kultury

Jak zwykle wypowiadają się ci co widzieli wszystko🤣 pieszy wchodzi na jezdnię i to z dzieckiem w wózku,idzie powoli przez wzgląd na nierówności aby nic nie stało się dziecku,auto które jedzie jako pierwsze dojeżdza do przejścia,zatrzymuje się….dziewucha która jechała za zatrzymującym się autem nie dość że nie zauważyła że auto przed nią się zatrzymało-pytanie dlaczego nie zauważyła,nie zachowa£a odpowiedniej odległości od poprzedzającego ją auta to jeszcze przekroczyła prędkość jak mniemam skoro nie zdążyła się zatrzymać. Piesza nie wtargnęła na jezdnię. Weszła na cześć wyłączoną z użytku i poczekała na możliwość przejścia. ..nie ma tu jej winy więc skończcie z pisaniem… Czytaj więcej »

,,DZIEWUCHA,, , ,,GÓWNIARA,, ale wy macie poziom! Ciekawe jak bedziecie sie czuc jak znajdzece sie w takiej sytuacji!!! Kazdemu moze sie przytrafic!!!

Kiedy skonczy sie remont. Zamontują jakies szlabany przed pasami dla pieszych żeby spowolnic ich wejscie na jezdnie.