Strona główna Aktualności Z miasta Wszystkie zgłoszone dzieci zostały przyjęte do przedszkoli

Wszystkie zgłoszone dzieci zostały przyjęte do przedszkoli

3
fot. pixabay.com
Zakończył się etap rekrutacji do miejskich przedszkoli. Wszystkie dzieci zostały przyjęte do pabianickich placówek. 

– Dzisiaj zostały ogłoszone listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do poszczególnych placówek. Najważniejsza informacja to taka, że każde dziecko, które zostało zgłoszone w rekrutacji, znajdzie miejsce w przedszkolu – mówi Aneta Klimek, rzecznik miejskiego ratusza

Zostało zakwalifikowanych 399 dzieci, 1276 dzieci będzie kontynuować wychowanie przedszkolne. Najwięcej grup powstanie w PM nr 4 i 13, najmniej w PM 8, 2 i 3.
Od 28 do 31 marca rodzice mają czas, żeby potwierdzić wolę przyjęcia za pomocą systemu elektronicznego poprzez stronę https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/pabianice.

Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z przyjęcia do przedszkola. 7 kwietnia komisja rekrutacyjna ogłosi listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkoli.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Proszę bardzo jak to w artykule zapisano wszystkie dzieci zostały przyjęte no tak moje dziecko nie urodziło się pierwszego Maja ani nie jest pierwszym dzieckiem nowego roku w Pabianicach nie zostało pogłaskane ręką prezydenta Pabianic i nie zostało przyjęte do przedszkola ps. Taka sprawiedliwość czy znajomości !!!!

Tak to tylko Pabianice wnioski elektroniczne ale wszystko trafia do jednego

Może chodziło o dzieci z Ukrainy ,które zostały zgłoszone.