Strona główna Dzieje się Życie szkolne Wstęp tylko dla chłopaków! 3 godziny pełne zabawy i aktywności. Warsztatownia zaprasza

Wstęp tylko dla chłopaków! 3 godziny pełne zabawy i aktywności. Warsztatownia zaprasza

0

Dzień Chłopaka musi być wyjątkowy i takie właśnie będą sobotnie zajęcia w Warsztatowni. Minecraft, Harry Potter, Fifa, Pokemon, Hulk, SuperMario, Sonic, czyli „chłopakowy” świat w pigułce. UWAGA! Dziewczynom (tym razem) wstęp wzbroniony!

– W najbliższą sobotę mamy Dzień Chłopaka, dlatego nasze warsztaty dedykowane są właśnie wyłącznie chłopcom – mówi Paulina Krukowska, właścicielka marki Warsztatownia. – Tego dnia będziemy bawić się po prostu wyśmienicie, a co najważniejsze na chłopców czekają zabawy tematyczne z ich ulubionych gier i filmów. – Jestem mamą dwóch, a niebawem już trzech chłopaków. Świat małych mężczyzn to moja codzienność, dlatego doskonale wiem, co chłopaki lubią najbardziej – dodaje z uśmiechem pani Paulina. – Nie zabraknie oczywiście języka angielskiego, który towarzyszy nam podczas każdych spotkań.

 

Sobotnie warsztaty rozpoczną się o godz. 9.30 i trwać będą do 12.30. Dla komfortu ich uczestników, zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych: młodszej: 4-8 lat i starszej: 9-13.

– Drodzy rodzice, nasze warsztaty to Wasze wolne 3 godziny. Zachęcam do zapisów, bo liczba miejsc jest ograniczona – mówi pani Paulina.

Warsztatownia, to kolejne po Creative English i Baby Senses „dziecko” Pauliny Krukowskiej, która na przestrzeni lat dała poznać się zarówno rodzicom z Pabianic, jak i ich dzieciom, jako osoba pełna radości, aktywna, uwielbiająca daleką od szkolnego systemu naukę języka angielskiego. Dzięki jej pomysłom i zespołowi równie zaangażowanych i entuzjastycznych animatorów, w szkole przy ul. Czereśniowej 6 aż kipi od kreatywnych zabaw, gier i dziecięcych śmiechów.

– Mam fantastyczny team animatorów i lektorów. Kreowanie nowych zajęć, ich tematyki, przebiegu to nasza pasja. Wkładamy w to mnóstwo energii, czasu i radości, a przygotowywanie gadżetów na poszczególne zajęcia i akcesoriów sprawia nam ogromną frajdę – zdradza właścicielka Warsztatowni. – Na każdych zajęciach przemycamy język angielski, czyli słówka i zwroty związane z tematyką konkretnych warsztatów.

Psi Patrol, Myszka Miki i przyjaciele, Piana Party, Świnka Peppa, czy Letni Wieczór Marzeń, to tylko niektóre z tematów weekendowych zajęć, jakie do tej pory zostały zorganizowane w Warsztatowni. Jednym z ostatnich, które tym razem podbiły serca TYLKO dziewczynek, było spotkanie Barbie SPA.

– To była uciecha dla nas wszystkich, małych i dużych kobiet. Prawdziwie babskie przedpołudnie. Malowanie paznokci, maseczki z zielonego ogórka, make-up w stylu Barbie, brokat, luksus i relaks – wspomina Paulina Krukowska. – Uwielbiam nasze sobotnie spotkania z dzieciakami. Każde z warsztatów pokazują mi, że warto dać z siebie jak najwięcej. Że dzieci, są doskonałymi kompanami do wspólnego poznawania świata. A my ten świat uwielbiamy im pokazywać. Kreatywnie i przez zabawę najlepszą z możliwych.

Zapisy na Dzień Chłopaka nadal trwają! By Twoje dziecko mogło do nich dołączyć, wystarczy wysłać wiadomość za pośrednictwem fanpage’a Warsztatowni lub zgłoszenie telefoniczne.

Dzień Chłopaka – Warsztatownia
sobota, 30 września 2023
tel. 533 212 224
godz. od 9.30 do 12.30
ul. Czereśniowa 6, Pabianice

 

REKLAMA
Poprzedni artykułSerce mam po lewej, czyli konferencja Nowej Lewicy w Fabryce Wełny
Następny artykułPabianiczanka przebiegła 613,5 km w zawodach na Węgrzech