Strona główna Aktualności Komunikacja Wraca fotoradar. Znamy plan najbliższych kontroli

Wraca fotoradar. Znamy plan najbliższych kontroli

7

Jest decyzja prezydenta w sprawie przywrócenia do obowiązków sekcji fotoradaru w pabianickiej straży miejskiej.
– Będą kontrole fotoradarowe w okolicach szkół i przedszkoli. Zgodnie z decyzją prezydenta fotoradar wraca, ale nie będzie skarbonką, tylko wystawiany prewencyjnie w miejscach, gdzie trzeba szczególnie dbać o bezpieczeństwo – informuje Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta.

Oto plan kontroli w kwietniu:

  • 28 kwietnia straż miejska z fotoradarem stanie na ul. Partyzanckiej przy Szkoły Podstawowej  nr 9 (godz.6.30 – 9.30), Grota Roweckiego przy SP nr 3 (godz. 10.30 – 13.30), Zamkowej przy SP nr 5 (godz. 14.30 – 17.30).
  • 29 kwietnia na ul. Zamkowej przy SP nr 5 (godz.6.30 – 9.30), Mokrej w pobliżu Przedszkola Miejskiego nr 13 i SP nr 3 (godz. 10.30 – 13.30), Jana Pawła II przy SP nr 13 (godz. 14.30 – 17.30).
  • 30 kwietnia na ul. 20 Stycznia przy Gimnazjum nr 3 (godz. 10.30 – 13.30)  i Nawrockiego przy SP nr 17 (godz. 14.30 – 17.30).

REKLAMA
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Poczekalem zobaczyłem i okazało się że prezydent jaj nie ma. Jest on politycznym pionkiem PO. Mam nadzieje ze miasto przegra z byłym komendantem. Teraz czekam jakiego przedstawiciela wystawi w wyborach za roszaka prezydent. Marionetka Partii Oszustow

Brawo! Zniknęła Łaska i Partyzancka – ulice skarbonki.
W rejonie szkół w pełni popieram

Proponuje zadbać o bezpieczeństwo przed sp 1 i sp 8 bo jakoś straż miejska pominęła te miejskie expresowki

zwolnił komendanta, bo wystawił fotoradar wbrew decyzji prezydenta

Brawo! Nie wiem tylko, dlaczego nie będzie go na Karniszewickiej (to istna autostrada), oraz na Łaskiej przy 15 Pułku Piechoty Wilków?

Stwierdzam, że 85% ludzi piszących tutaj komentarze to niezdecydowani debile lubiący narzekać na wszystko. Jest radar – źle! nie ma radaru – źle, JohnLenon – czemu nie ma na łaskiej, X – brawo, zniknęła łaska!!!!! Ludzie!!! A niech go stawiają gdzie chcą przecież prawo obowiązuje zawsze a nie tylko pod groźbą bata i nikt normalny w mieście więcej niż 60 km/h nie jeździ bo to prawnie zabronione i niebezpieczne!!!!! Tylko debil nie bierze pod uwagę, że nawet na rupułtowickiej może mu z jakiejś bramy wyskoczyć dzieciak a o zjazdach z Ski na wiadukcie nie wspolne!

Nareszcie! Kierowcy jeżdżą po Pabianicach jak po autostradzie. Byle szybko do celu. Wszystkim się zawsze cholernie spieszy. Tylko gdzie? Na cmentarz?!…..