Strona główna Aktualności Polityka Wójtowie uratowani. Burmistrz też

Wójtowie uratowani. Burmistrz też

8

Szefowie gmin mogą odetchnąć z ulgą. Będą mogli startować w kolejnych wyborach samorządowych. 

Jak podał portal lodz.wyborcza.pl, prezes Jarosław Kaczyński oznajmił, że PiS podtrzyma zasadę dwóch kadencji wójtów, burmistrzów i prezydentów, ale zasada ta nie będzie obowiązywać podczas najbliższych wyborów. Oznacza to, że dotychczas „panujący” szefowie gmin mogą szykować się do kolejnych wyborów.

– No żyjemy jakoś – skwitował Robert Jarzębak, wójt gminy Dobroń, który już zapowiedział walkę o trzecią kadencję. – Jak wszystko się ułoży, na pewno wystartuję.

O komforcie psychicznym mogą mówić praktycznie wszyscy włodarze z naszego powiatu, bowiem każdy z nich rządzi co najmniej drugą kadencję: Grażyny Maślanki-Olczyk (Dłutów), Robert Jarzębak (Dobroń), Adam Topolski (Ksawerów), Tadeusz Borkowski (Lutomiersk), Henryk Gajda (Pabianice) i Henryk Brzyszcz (burmistrz Konstantynowa). Wyjątkiem jest prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Mackiewicz … grabarz tramwaju … oby pierwszą i ostatnią !!!

Mackiewicz daje radę.
A tramwaj pogrzebał niejaki Dychto. Kto nie pamięta polecam youtube.

walczmy o tramwaj

tramwaj pogrzebał cymerman grzebiąc tory na bugaju 🙂 lata zaniedbań i olewania sprawy to i dostawca powiedział dość i prawidłowo. bo jak sie nie j@bnie to nie dotrze!

Cymerman nie pogrzebał torów, pogrzebali jego następcy.

Tramwaj na bugaj pogrzebała… zmiana ustrojowa.
Wiele linii w połowie lat 80. zaczęto budować, a później zaprzestano, bo w nowych warunkach gospodarczych okazało się to, po prostu, niemożliwe finansowo.

….jakoś żyjemy….. czyli gdyby pomysł wypalił to byłby dla niego koniec świata? I czasami ta klasa polityczna tak wygląda.Strach co będzie jak go nie wybiorą.

PAN Topolski nie rządzi w Ksawerowie,tam rządzi doktor N. który dał gminie skromny datek 5000zł i teraz rządzi o czym mogliśmy przekonać się na spotkaniu w plenerze 08.08 przy ul.Orzechowej.Gmina i p.doktor kontra mieszkańcy.Skandal.Nawet nie kryją się z tym kolesiostwem i wszystko niby na legalu.SKANDAL!!!!!