Strona główna Aktualności Polityka Wicemarszałek Terlecki zagrzewał do walki w wyborach

Wicemarszałek Terlecki zagrzewał do walki w wyborach

79
fot. Twitter
Działacze Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali w Pabianicach spotkanie noworoczne dla członków i sympatyków partii. Gościem honorowym był wicemarszałek Ryszard Terlecki. 

Czołowy polityk PiS odwiedził nasze miasto w piątek 20 stycznia, kilka godzin wcześniej gościł w Sieradzu. Spotkanie tradycyjnie zorganizowano w restauracji u Adama Kaczorowskiego z PiS. Wśród zaproszonych gości (oprócz lokalnych członków partii) byli m.in. Waldemar Buda – minister rozwoju i technologii, Piotr Adamczyk – wicemarszałek województwa łódzkiego, Marek Matuszewski – poseł.

Ryszard Terlecki swoją obecność w Pabianicach oznaczył na portalu Twitter, gdzie napisał: „Zwycięstwo w październikowych wyborach w województwie łódzkim będzie ważnym elementem zwycięstwa PiS”.

Co ciekawe, Ryszard Terlecki mówiąc o październikowych wyborach wykluczył jeden z możliwych terminów, który według prawa przypada na 5 listopada. Można więc spodziewać się, wybory odbędą się w jednym z trzech terminów tj. 15, 22 bądź 29 października.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
79 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kapitan Butapren z oddziałem.

comment image

Pic na wodę fotomontaż.

Woń kleju niosła się z wiatrem, aż za Gadkę Starą :-/

A za tobą się ciągnie smród ruskiej onucy!

Ale wy prości jesteście kto nie z wami to rusek, tymczasem Maciarewicz widzisz mnie.

Elektorat anty-PIS to czysta nienawiść, wierni słudzy PO, którzy przez ostatnie lata niczego nie zapomnieli i niczego się nie nauczyli. Jednym słowem totalne nieuctwo.

„totalne nieuctwo ” to już dwa słowa, ale to że liczyc nie potraficie to już wiadomo i widać to po waszym pojmowaniu np. inflacji

Kupiłeś węgiel po 1000zł tona zgodnie z obietnicami minister Moskwy? Czy masz demencję?

Szkoda, że wcześniej nie ogłosili tego zjazdu miernot… Chętnie poszedłbym wskazać ich nadużycia, błędy i szereg kłamstw… Wstyd i hańba!!

Piszesz tak jakby wszyscy pozostali byli mistrzami sztuki politycznej. Oni wszyscy są miernotami. Jedni pchali nas do Moskwy, przez co w sklepach był tylko ocet. Dzisiaj są europosłami i krzyczą o konstytucji a przed chwilą tempili każdego z napisem Solidarność. Ta Solidarność dzięki której dzisiaj są europosłami w jakimś ludowym, socjaldemokratycznym czerwonym świństwie. Jestem za rozliczeniem rządów PiS ale wcześniej chce rozliczenia każdego komunisty, którego nazwiska nie powinien znać nikt! Dzisiaj są ekspertami mowa o Cimoszewiczu Millerze kwasniewskim Oleksym I innych, którzy przy okrągłym stole siedzieli po tej czerwonej stronie, która uciskała prawie każdego. Nie nazywa tylko tych miernotami, nie… Czytaj więcej »

Dlaczego ich nie rozlicza Zdegenerowana Prawica. Przeciez sa przy wladzy 8 rok

Maja pełnie władzy dlaczego oni nie tłumaczą sie przed sądem?

tylko na kogo głosować?

Dokładnie…

Stanek z ciebidą by Cie wynieśli za kończyny… :-/

wynieść to oni mogą srebra rodowe z domu na handel, jak mają

Przygotuj się, że te „miernoty” wygrają wybory, a Ty znowu będziesz wył, tupał i szturmował sejm, bo przecież PIS to katastrofa i zaraz się to wszystko zawali. Wstyd i hańba ty były rządy PO!

:)))) zapomnij

Kupiłeś węgiel po 1000zł tona czy grzejesz sie kaloryferem?

Wstyd i hańba to jest, gdy aferzyści i łapówkarze z Brukseli pouczają Polskę! Walni się w ten dzban zanim coś napiszesz.

dobrze piszesz w końcu….aferzysci i łapówkarze z Brukseli, właśnie min. przeciwko dwóm euroosłom z pis , prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie łapówek z Qataru

O tak tak Rysia Czarnieckiego za ##

Przyjazd ekipy do odgarniania śniegu.
P.S.czy Straż Miejska wlepia miastu mandaty za nieodśnieżone chodniki ?

Żart na poziomie kreta!

Czy mi się wydaje czy tam z tyłu czai się ktoś w mundurze? Kto to jest?

Kapitan Sowa na tropie! Pasuje Ci?

Tusku Hołownia Czarzasty _wy się kłócicie, spieracie a taka banda miernot (patrz foto) roz…..dala Państwo polskie. Weźcie się do roboty bo my was pogonimy.

Niczego się nie nauczyli, nie mogą zrozumieć dlaczego dostali łupnia od PIS i …znowu dostaną. A przecież są najlepsi, cha, cha, cha…..

Głosowałem na PiS jaki ja głupi byłem przecież oni czego sie tkną to zepsują lub ukradną.

Niech się przyjże tym… twarzą.

Przyjrzyj się dokładnie Władziu, tak wyglądają zwycięscy!

ale jaja- zwycięscy 🙂 u Monty Pythona też byli zwycięscy Olimpiady, a ci mi się właśnie tak kojarzą

Dobrze, że jeden nie zapiął marynarki (poza Panem Terleckim) przynajmniej mu guzik nie odstrzeli 🤣

Przecież oni by cię nie wpuścili na ten zlot łgarzy. Musiał byś posiadać legitymację oddanego i zasłużonego działacza. Niech lepiej po ulicy się przejdą to nawet ich wyborcy im wytłumaczą do jakiej nędzy ich doprowadzili. Emerytury 1500 zł a opłat 1200 zł, 300 zł na życie i leki. Samotni starsi ludzie są zmuszani do grzebania po śmietnikach przymarketowych. Super dobrobyt

Te żale to do Putina wystosuj. I nie przesadzaj z tą biedą, bywało gorzej, szczególnie gdy bezrobocie wynosiło 20% i młodzi uciekali z kraju. Teraz jest praca, a emeryci nie mają tak źle jak piszesz.

A to już tak poszło, że Putin też w PiSie ?

Emeryci mają źle. Ten rząd miał być inny czysty klarowny a co robią to samo co cała reszta. Obajtek, Pawłowicz Piotrowicz Suski Sasin i inni sam Kaczyński mówi na Rudego a sam w dupę właził ruskim i to nawet po smoleńsku. Tu masz nagranie https://www.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4. O dobrobycie państwa świadczy długość życia, zobacz gdzie nasz ci ludzie doprowadzili. Zadłużenie na mieszkańca największe w historii. I nie to żeby poprzednicy byli lepsi ale PIS nie jest lepszy

Ale co zgrzewał? Tubki z klejem do wąchania?

A skąd wiesz, że z tubki, wąchałeś?

widać w jakim poważaniu ma vice naszych pabianickich przyklaskiwaczy ( a z resztą co tu poważać, tych sprzedawczyków i kłamców ) ), ci się odstrzelili w swe najlepsze szaty , a ten jak wymięty mop , zero

Kto jest ważniejszy? Członek czy sympatyk partii? Hipisi żyją długo 🙂

Członek to brzmi dumnie!

Krawiec, perukarz, sami ekonomiści z Rydzykiem dyplomem. Większość zakompleksionych dewiantów Cofnęli nasz kraj w rozwoju do lat 80. Ale trzeba na nich głosować bo dajoo

Lepiej, że dają niż by mieli zabierać. Pewnie pierwszy złożyłeś wniosek na 500+ i na dopłatę do węgla 3000 zł.? Ten rząd nie ma lekko, był covid, uchodźcy z Ukrainy, jest kryzys energetyczny i na dodatek totalna opozycja.

No widzisz. Nie trafiłeś/łaś. A to całe rozdawnictwo teraz nas kosztuje więcej niż inne kraje Europy.
No pewnie że nie ma lekko. Tyle kasy ile z nas wydoili i przelali na setki funduszy. Też byłoby mi ciężko taka kasę wyprać albo wyprowadzić do rajów podatkowych. A no tak. Kryzys energetyczny gdzie ceny na giełdach już dawno poniżej wartości z początku wojny na Ukrainie a my nadal płacimy jak za…. Same ekonomisty.

A w Pabianicach jest jeszcze PIS?????

Tak jest i ma się dobrze!

Mogli zorganizować to spotkanie u fryzjera – może wówczas Terlecki podciąłby włosy, zwłaszcza te nad uszami, by nie wyglądać jak średniowieczny paź, ale widać ceni sobie spójność fryzury i światopoglądu, również jak ze średniowiecza.

A jak by miał brodę, to by był z jakiej epoki? Odrodzenie czy Młoda Polska?

Młoda Polska zdecydowanie mu pasuje.

Ostanie zdjęcie grupowe

Ostatnie to było tango w Paryżu. Jak skończyłeś 18 lat to możesz sobie popatrzeć.

Czerwony krawat ? Ciekawe.
Aż słychać mlaskanie

A co to, czerwony zastrzeżony dla Karola Marksa?

Karolinie jak głodnemu chleb na myśli.

Czy tylko ja uważam, ze wspólne zdięcie z terleckim, stankiem albo amebą polityczną Flajszerem jest wizerunkowo i obyczajowo bardzo złe. ??
A gdzie Pan Adam na tym fofo – czyżby był niegodny zdiecia a taką wierchuszką PIS-o sługusów?

Tak, TYLKO ty tak uważasz!

Patrząc na fotkę to mi się wydaje że zgrzany to on już był jak stawał do zdjęcia.

Last edited 10 dni temu by adam

Zwolennicy PO jesteście chorzy na coś co psychiatra określa jako UROJENIA WYŻSZOŚCIOWE, uważacie się za lepszych, mądrzejszych, bogatszych. Nie jesteście żadną elitą tego kraju tylko sfrustrowaną kastą! Niestety, wiadomości są dla was złe: chamstwo pójdzie na wybory i przegłosuje jaśnie panów.

Diagnozując ciebie niedoszły psychologu. Masz syndrom niższości i jak większość Polaczków wychodzisz z założenia „dlaczego on ma mieć lepiej”. Obwiniasz wszystkich za niepowodzenia a samemu nie podwiniesz rękawów i nie weźmiesz się do ciężkiej pracy. Nie trzeba być z po żeby widzieć rozkładające się państwo. Ale lepiej sprowadzić wszystkich do swojego poziomu niż samemu ciężko pracować.

Twarze myślą nieskalane, wzrok tęskniący za rozumem.

Następnym razem wymyśl coś bardziej oryginalnego.

Państwo pis u: ” świetnie nam idzie panowie”

IMG_20230124_044019.jpg

ciężkie zimowe trapery do sukienki , na spotkanie – wieśniactwo

ZARA a Ty zaraz wieśniactwo. I jaka wygoda!

🙂 jak ZARA to ja przepraszam

to ZARA!

100ca857b771.gif

Same nieroby śmierdzące na tym zdjęciu!!! Tylko kasa i kasa!

Każdy może być takim nierobem, Ty także!

Przezabawna jest ta kontrofensywa pisowska w komentarzach xD Oczywiście wszystkie pisane na jedno kopyto przez tę samą osobę pod różnymi nickami (Sowa, Kaktus, Leming etc.) dla niepoznaki

Nobla dostaniesz za to odkrycie!

STOP totalnej inwigilacji planowanej przez reżim!

stop.jpg

Oho. Fan Konfederacji dokonuje wpisów na forum za pomocą telepatii. Nie ma telefonu i komputera.
PiS chce mieć dostęp. Jakby do tej pory nie miał.

Biedaku. System już kontroluje ci stan konta i wie co i kiedy kupujesz. Za moment będą przeglądac ci maile i komunikatory i wiedzieć z kim, o czym i kiedy piszesz…. Co musi sie stac byście się obudzili????? Pustaki….

szkoda do nich odpisywać, serio. Zaraz im z tv powiedzą, że mają jeść robaczki i będą jeść robaczki 🙂 Takie poświęcenie dla dobra czeciej erpe 🙂

Zgadza się. Robi to już od dawna bez twojej wiedzy i zgody. Robi to państwo i robią to firmy, chociażby przez twój telefon. Więc POPULISTYCZNE plakaciki Konfederacji możecie sobie wsadzić w zadek.
P.S. W jaki sposób napisałeś ten komentarz? Nadałeś telegram na poczcie? Dalekopis? Telepatia? Bo jeśli za pomocą komputera, lub nie daj bosze, z telefonu, to już zgodziłeś się na permanentną inwigilację. I te głodne kawałki Konfy z plakatu tego nie zmienią.

Last edited 8 dni temu by Urojenie prześladowcze

Jaaasne. Tak sobie tłumacz. W sumie takich jak ty mi nie żal. Po prostu niektórzy byli, są i pozostaną niewolnikami. Kwestia wyboru… Jak któregoś dnia obudzisz się z kulą u nogi już tego nie zmienisz, bo będzie za późno. Osobiście wolę działania Konfy niż wasz reżimowy PiS-owsko-POwski kłamliwy bełkot

Last edited 4 dni temu by Andrew

Za pomocą jakiej technologii, która cię nie śledzi i nie namierza napisałeś ten komentarz? Odpowiedz krótko i zwięźle.
Takich jak ty mi nie szkoda. Ktoś wam wmówił, że włączyliście myślenie, wyłączając telewizor. 😁😁😁 Pani Socha (przyp. asystentka posła Brauna oskarżona przez swoje szurskie stowarzyszenie o defraudację kilkuset tysięcy złotych) śpiewała nawet o tym piosenkę na Facebooku. Bo Facebook i YouTube można mieć włączony. On pomaga we włączaniu myślenia. 😁 To ci dopiero towarzystwo wzajemnej adoracji.