Strona główna Dzieje się W sobotę miejski dzień dziecka. Będzie sporo atrakcji

W sobotę miejski dzień dziecka. Będzie sporo atrakcji

7
Urząd Miejski w Pabianicach organizuje imprezę dla najmłodszych pod nazwą „W krainie czarów”. 

Wydarzenie zaplanowano 3 czerwca w godzinach 14.00-19.00 na Lewitynie. Główne atrakcje sobotniego popołudnia to Święto Holi, czyli zabawa w rozsypywanie kolorowych proszków (od godz. 14.00), konkurs na najlepsze magiczne przebranie (godz. 14.45), bitwa wodna (godz. 16.30).

Ponadto organizatorzy mają w planach: dmuchańce, występy dla dzieci, animacje, malowanie twarzy, fotobudkę.

Podczas dnia dziecka organizowana będzie zbiórka pieniędzy dla Nadii Gebauer chorującej na SMA (rdzeniowy zanik mięśni).

Imprezą towarzysząca będzie XX Jubileuszowy Rajd Rowerowy im. prof. Jana Bernera. Rajd zaplanowano na godz. 9.30.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdzie jakieś info odnośnie rajdu znajdę?

Czyli wydarzenie jest ze względu na święto Holi? Czy zakamuflowane, bo zbieramy na chore, wybrane z grona biednych rodziców chorych dzieci, dziecko kogoś „ważniejszego”? I dlaczego właśnie te?

Może jedynym i wystarczającym powodem pomocy Nadii ze Szczecinka, województwo zachodniopomorskie, jest to, że pisowskie Ministerstwo Zdrowia odmówiło jej pomocy.
Masz szansę pomóc: https://www.siepomaga.pl/nadia-sma
A najbardziej perfidnym jest to, że próbujesz po raz kolejny w zakamuflowany sposób przyatakować UM bezczelnie wykorzystując temat tego biednego dziecka.

nie wiem o czym mówisz wmawiając mi coś o kolejnym ataku na UM. Po prostu mam w rodzinie kogoś kto właśnie umiera na tę chorobę i nikt pomimo przepracowania przez tę osobę pół wieku i opłacania składek, mu teraz z rządu pomocy nie zapewnia. Nie czepiałbym się, gdyby była składka na jakieś dziłania w tym kierunku (opracowanie metod leczenia itp) ale że na konkretne dziecko na imprezie publicznej to jakoś nie tego… bo jest wiele innych w tej samej sytuacji.

Osoba z twojej rodziny, chora, jak to dziecko na SMA, przepracowała 50 lat?
Skończ bredzić i trolować.

A poza tym wszyscy zdrowi?

Czy dmuchance znowu płatne, jak na dniach powiatu?