Strona główna Dzieje się W sobotę Dni Wody w ZWiK. Będzie rajd rowerowy

W sobotę Dni Wody w ZWiK. Będzie rajd rowerowy

19
Zakład Wodociągów i Kanalizacji organizuje tradycyjny już Światowy Dzień Wody. Pracownicy „wodociągów” zapraszają 22 Kwietnia na ujęcie wody „Zagajnikowa” przy ul. 15 Pułku Piechoty „Wilków”. Impreza odbędzie się w godzinach 12.00-15.00.

Organizatorzy zapowiadają sporo atrakcji, głównie dla najmłodszych. Będzie darmowy poczęstunek, animacje, konkursy i zabawy czy rodzinny tor przeszkód.

W dniu organizowany zostanie także rodzinny rajd rowerowy, na który można zapisać się drukując i wypełniając formularz zgłoszeniowy lub wypisując dokument na miejscu startu. Wycieczkę dla cyklistów zaplanowano od godziny 9.00 do 9.45.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dni wódy?

Weszłam na stronę zwiku po formularz na rowerki i tak mnie tło zastanowiło. Czemu zamiast wody są tam ukazane komórki macierzyste na tej tapecie?

To są krwinki, którymi opryskują nas z samolotów. Masoni dają wszędzie swoje znaki.

tak przypuszczałem że masoni nadzorują wodociągiem! dlatego pijam tylko świętą wodę zebraną w buteleczkę ze źródełka przy wejściu do kościułka 🙂

W kościele też są masoni i szatani. I Chemitralsi i Scientolodzy. Oni żondzom.

6_hosting_5f97ee003403e.jpg

A białka w tle, aż żal, że są tak mało rozgarnięci.

Last edited 1 miesiąc temu by ania

Dlaczego tak późno się dowiedziałem

Nie wiem.

Wiem, ale nie powiem

Bardzo fajna akcja :)) Fajnie że zwik organizuje takie imprezy

no i to będzie doskonały moment aby lenie ze świetlickiego podjechały swoim policyjnym wozem na tę imprezę i sprawdzili czy rowerzyści mają sprawne rowery, wyposażenie w światełka, sprawne hamulce, pompeczkę do kół, kakakaski. czy piloci nie są nawaleni piwskiem (tu ważne aby tez sprawdzić po rajdzie rowerowym bo każdy wie co się za lasami na osadkach dla turystów przelewa najwincej). No i podczas rajdu czy sam rajd i trasa były legalnie zgłoszone, czy pedalarze nie jada grupkami, a gęsiego zachowując odstęp i miejsce dla wyprzedzających ich szybszych użytkowników drogi, ewentualnie czy korzystają tylko z dróg rowerowych itp.

kierowco wózka widłowego… piłeś nie pisz! Idź spać

Muszą mieć pompkę, światła i kaski?
Co to znaczy, czy rajd był zgłoszony legalnie? Można jakoś nielegalnie zgłosić?
Dlaczego podczas rajdu mieliby nie jechać w grupie, tylko gęsiego? I dlaczego mieliby zostawiać jakieś miejsce dla wyprzedzających. I dlaczego mają jechać drogą dla rowerów?

Last edited 1 miesiąc temu by Rowerzysta bez uprawnień

światła obowiązują w dzień podczas jazdy. kaski – no dobra – ty nie musisz legalny rajd – musi mieć wytyczoną trase, zapewnione zaplecze, ochronę, erkę, straż pożarną, policję obstawiającą skrzyżowania. Leśniczy musi dać zgodę na tabul ludzi w lesie itp. A tak to jest nielegalny street i policja np. takie zloty zawsze rozgania. w grupie to sobie możesz na tapczanie posiedzieć. poruszając się jezdnią obowiązują cię zasady ruchy. jeden pojazd na szerokości pasa ruchu nie 5 obok siebie. odległości np. co 10m aby auta po wyminięciu miały się gdzie schować aby przepuścić tych z naprzeciwka. zawalidrogo! jak jest droga dla… Czytaj więcej »

Może jakie przepisy przytoczysz? Nie przytoczysz, będziesz się najzwyczajniej dalej błaźnił. Począwszy od świateł w dzień, kończąc na tych „np. 10m.” O drodze dla rowerów podczas wykorzystania dróg w sposób szczególny nie wspomnę. Nie pajacuj.

Last edited 1 miesiąc temu by Rowerzysta bez uprawnień

Impreza była od 11.00 do 14.30

Fluor i czerwoną rtęć dodają do wody, dzięki czemu jesteśmy podatni na propagandę rządu, reklam i nie strzelimy gumą z majtek ponad szklany sufit…

Ooooo! Pan Stasiak rozumiem charytatywnie wsparł imprezę?

A Pan Różycki charytatywnie pisze te komentarze, czy, najzywczjnie, jak zwykle, hejtersko?