Strona główna Na sygnale W łazience znaleziono martwą 67-latkę

W łazience znaleziono martwą 67-latkę

3
Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił dziś krótko przed południem pabianiczanin, zaniepokojony tym, iż od piątku nie widział swojej sąsiadki. Niestety, okazało się, że kobieta nie żyje. 

Zmarła w swoim mieszkaniu, w jednym z bloków przy ul. Brackiej. Drzwi lokalu na czwartym piętrze były zamknięte, toteż na miejsce przyjechali strażacy, którzy po drabinie, przez uchylone drzwi balkonowe, dostali się do środka. Pomoc dla lokatorki nadeszła jednak zbyt późno.

– 67-latka leżała w łazience. Z powodu widocznych znamion śmierci nie podejmowaliśmy działań resuscytacyjnych – poinformował Szymon Giza, rzecznik prasowy komendy powiatowej PSP.

Oprócz trzech zastępów straży pożarnej (dziesięciu osób) była tam również policja.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

a paliwo do takich samochodów drożeje.. ale z drugiej strony jakby stały to bym marudził, że nie jeżdżą, a płacić też trzeba.

Już nawet umrzeć nie można w spokoju. Zachowanie sąsiada w porządku ale żeby od razu gazeta robiła z tego show to już żenada.

Trzeba trochę uzmysłowić sąsiada ze takie rzeczy się dzieją. Brawo . Jak jeden drugiego w D.upie Ma to po tygodniu się dowiedzą ze Sąsiad na cmentarzu.