Strona główna Dzieje się Urzekająca „baba”, dowcipny starosta i wyborny doktor

Urzekająca „baba”, dowcipny starosta i wyborny doktor

2

Prezesi, dyrektorzy, urzędnicy i właściciele firm zebrali się w sobotę na koncercie podsumowującym zbiórkę pieniędzy na zakup akordeonów dla szkoły muzycznej. Udało się zebrać 126 tys. złotych.

Inicjatorką akcji była farmaceutka Bożena Kabza, która również 9 lat temu zorganizowała zbiórkę na fortepian dla Pabianic. Na scenie pojawiły się osoby z naszego świecznika m.in. prezydent Grzegorz Mackiewicz (melorecytacja), starosta Krzysztof Habura (stand up), były prezydent Zbigniew Dychto (taniec) radni – Małgorzata Biegajło (śpiew), Grażyna Wójcik (taniec), Krzysztof Hile (śpiew) i przewodniczący rady Andrzej Żeligowski (taniec). Brawurowe wykonanie utworu Tadeusza Nalepy „Modlitwa”, zaprezentował doktor Wiesław Zakrzewski. W sobotni wieczór wystąpiło ponad 50 artystów.

Dzięki akcji udało się zebrać 126 tys. złotych, które przeznaczone zostaną na zakup trzech włoskich akordeonów na potrzeby pabianickiej szkoły muzycznej .

– Dzięki tym instrumentom uczniowie będą mogli realizować marzenia o światowej karierze – podkreślił Maciej Ćwikliński, dyrektor PSM I i II stopnia w Pabianicach, który podczas koncertu grał na żywo z orkiestrą złożoną ze świetnych pabianickich muzyków.


REKLAMA
Poprzedni artykułPierwszy taki wóz w Polsce
Następny artykułZ taką skutecznością meczu się nie wygra
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dowcipny starosta ? – chyba plagiat starosta

https://www.youtube.com/watch?v=3nrdq9eHApI

Ciekawe czy wykupił prawa autorskie do wykonanie tego numeru ?

pabianickie Pasożyty w akcji