Strona główna Sport Urzędnicy rozdali 140 tys. zł dla sportowców (LISTA NAZWISK)

Urzędnicy rozdali 140 tys. zł dla sportowców (LISTA NAZWISK)

2
Szymon Kielan
Stypendia sportowe otrzymały 22 osoby, jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny indywidualne) – 12 osób, jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny zespołowe)  – 33 osoby. Przyznano również jednorazowe nagrody dla trenerów – 19 osób. Do podziału było 140 tys. złotych. 

 

a) przyznane stypendia sportowe:

L.p. Imię i nazwisko Klub/dyscyplina Kwota:
1. Julia Serednicka PTK/koszykówka kobiet 300,- (miesięcznie)
2. Wiktora Stasiak PTK/koszykówka kobiet 300,- (miesięcznie)
3. Weronika Dolewa PTK/koszykówka kobiet 250,-

(miesięcznie)

4. Martyna Dolewa PTK/koszykówka kobiet 250,-

(miesięcznie)

5.

Sebastian Szymański PKK’ 99/koszykówka mężczyzn 200,-

(miesięcznie)

6. Daria Bujnicka FUNDACJA MOVE NOW/badminton 500,-

(miesięcznie)

7. Klaudia Płusa

UKS Korona/badminton

200,-

(miesięcznie)

8. Kamil Markus

UKS Korona/badminton

200,-

(miesięcznie)

9. Sebastian Szymczyk PTC/zapasy 200,-

(miesięcznie)

10. Jakub Błachowicz PTC/zapasy 500,-

(miesięcznie)

11. Michał Dybka PTC/zapasy 800,-

(miesięcznie)

12. Artur Pik PTC/zapasy 300,-

(miesięcznie)

13. Jan Sztranek UKS Azymut/biegi na orientacje 250,- (miesięcznie)
14. Bartosz Stefański UKS Heros Team/boks 600,-

(miesięcznie)

15. Julia Krempińska UKS Azymut/biegi na orientacje 300,-

(miesięcznie)

16. Kinga Królik UKS Azymut/lekkoatletyka 800,-

(miesięcznie)

17. Szymon Kielan PKT/tenis ziemny 800,-

(miesięcznie)

18. Kinga Mikulska MUKS Włókniarz/tenis stołowy 200,- (miesięcznie)

19.

Zuzanna Kłębowska Pabiks/piłka ręczna 250,- (miesięcznie)

20.

Stanisław Jurga Zjednoczeni/szermierka 200,-

(miesięcznie)

21.

Piotr Ludwiczak PTC/zapasy 200,- (miesięcznie)

22.

Jakub Makowski PTC/zapasy 200,- (miesięcznie)
  1. przyznane jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny indywidualne) :

L.p. Imię i nazwisko Klub/dyscyplina Kwota
1. Mariusz Bałaziński Olimp Zabrze/ kulturystyka 1000,-
2. Hovhannes Yazichyan UKS Heros Team/ trójbój siłowy, wyciskanie sztangi leżąc 1000,-
3. Marek Libich Start Łódź/siatkówka na siedząco 500,-
4. Maciej Ptaszek UKS Heros Team/ brazylijskie jiu-jitsu 500,-
5. Tomasz Pawlikowski UKS Heros Team/ karate 500,-
6. Seweryn Praszkowski PUTS/trójbój siłowy 500,-
7. Grzegorz Sokołowski Pabianicki Klub Sztuk Walki AZJA/ Taekwon-Do 500,-
8. Wiktor Powalski PTC/zapasy 500,-
9. Konrad Oszczyk

PUTS/trójbój siłowy

500,-
10. Konrad Płóciennik UKS Azymut/biegi na orientacje 500,-
11. Maciej Sztranek UKS Azymut/biegi na orientacje 500,-
12. Franciszek Krempiński UKS Azymut/biegi na orientacje 500,-
  1. przyznane jednorazowe nagrody sportowe (dyscypliny zespołowe) :
L.p. Imię i nazwisko

Klub/dyscyplina

Kwota:

1. Magdalena Grzelak

PTK/koszykówka kobiet

1000,-

2. Katarzyna Szymańska

PTK/koszykówka kobiet

800,-

3. Natalia Danych

PTK/koszykówka kobiet

1000,-

4. Kamila Cicha

PTK/koszykówka kobiet

500,-

5. Aleksandra Dziwińska

PTK/koszykówka kobiet

700,-

6. Małgorzata Zuchora

PTK/koszykówka kobiet

700,-

7. Martyna Boniecka

PTK/koszykówka kobiet

700,-

8. Barbara Lisiecka

PTK/koszykówka kobiet

500,-

9. Klaudia Kot

PTK/koszykówka kobiet

500,-

10. Sandra Pędziwiatr

PTK/koszykówka kobiet

500,-

11. Wiktoria Uławska

PTK/koszykówka kobiet

500,-

12. Daria Uławska

PTK/koszykówka kobiet

500,-

13. Eliza Adamczewska

PTK/koszykówka kobiet

500,-

14. Klaudia Olczyk

PTK/koszykówka kobiet

500,-

15. Joanna Krawczyk

PTK/koszykówka kobiet

500,-

16. Anna Kamieniak

PTK/koszykówka kobiet

500,-

17. Helena Lisiecka

PTK/koszykówka kobiet

500,-

18. Wiktoria Jakubiec

PTK/koszykówka kobiet

500,-

19. Łukasz Wardziński PKK’99/koszykówka mężczyzn

500,-

20. Krystian Mik PKK’99/koszykówka mężczyzn

600,-

21. Michał Wasilewski PKK’99/koszykówka mężczyzn

600,-

22. Aleksander Fabiszewski PKK’99/koszykówka mężczyzn

500,-

23. Kuba Orłowski

PKK’99/koszykówka mężczyzn

500,
24. Jakub Borowski PKK’99/koszykówka mężczyzn 700,-
25. Filip Sauter PKK’99/koszykówka mężczyzn 500,-
26. Wojciech Wierzchowski PKK’99/koszykówka mężczyzn 600,-
27. Damian Skowroński Pabiks/piłka ręczna 800,-
28. Konrad Witczak Pabiks/piłka ręczna 700,-
29. Mariusz Kuśmierczyk Pabiks/piłka ręczna 700,-
30. Łukasz Pietrzykowski Pabiks/piłka ręczna 500,-
31. Jakub Biernat Pabiks/piłka ręczna 700,-
32. Igor Sztajnert Pabiks/piłka ręczna 500,-
33. Dawid Bilichowski Pabiks/piłka ręczna 600,-

d) przyznane jednorazowe nagrody dla trenerów :

L.p. Imię i nazwisko Klub/dyscyplina Kwota
1. Sylwia Wlaźlak PTK Pabianice/koszykówka 1500,-
2. Marzena Głaszcz PTK Pabianice/koszykówka 1200,-
3. Mariola Szymańska PTK Pabianice/koszykówka 800,-
4. Jolanta Nowacka PTK Pabianice/koszykówka 500,-
5. Adam Gąsiorowski UKS Azymut/lekkoatletyka, bieg na orientacje 1300,-
6. Jerzy Woźniak UKS Azymut/biegi na orientację 1500,-
7. Dariusz Kielan PKT/tenis ziemny 1500,-
8. Grzegorz Szyszka PTC/zapasy 1400,-
9. Przemysław Kłębowski PTC/zapasy 1000,-
10. Mariusz Łechtański PTC/zapasy 1000,-
11. Waldemar Sawosz PTC/zapasy 1400,-
12. Maciej Falkowski UKS Heros Team/boks 1000,-
13. Adam Jurga PKK’99/koszykówka mężczyzn 800,-
14. Mateusz Grabowski PKK’99/koszykówka mężczyzn 600,-
15. Arkadiusz Gralewski PKK’99/koszykówka mężczyzn 1000,-
16. Jarosław Siubdzia Pabiks/piłka ręczna 500,-
17. Sebastian Rajchert Pabiks/piłka ręczna 1000,-
18. Mateusz Oklejak Pabiks/piłka ręczna 1000,-
19. Andrzej Sysio UKS Heros Team/ trójbój siłowy, 500,-
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Trochę śmieszne te nagrody…..Co roku to samo…..Część oczywiście zasłużyła i to na prawdę ale część to na wyrost…….Zapomniano o innych sportowcach i trenerach którzy osiągnęli wyniki w zeszłym roku i to duże ale przemilczę to……bo to nie czas i nie pora……Przykre i smutne…..

Te nagrody powinny być tylko dla dzieci do 18 roku życia a reszta przekazana na szpital. Czekamy na decyzję co z 13 pensja. Byznesmeni z państwowych piniedzy ciekawe co zrobicie ?