Strona główna Na sygnale Kryminalne Ukradł 4 smartwatche. Szuka go policja

Ukradł 4 smartwatche. Szuka go policja

12

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego.

Do zdarzenia doszło 4 sierpnia 2023 roku w Pabianicach na terenie sklepu przy ulicy Zamkowej. Sprawcą kradzieży 4 smartwatchy jest mężczyzna, którego wizerunek przedstawia zdjęcie z zapisu monitoringu. Wartość skradzionych przedmiotów to 1500 złotych.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 8424 348, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach telefon całodobowy 47 8424 301 lub 47 8424 302. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.

REKLAMA
Poprzedni artykułCiepła woda popłynie do grzejników w blokach PSM
Następny artykułZłota Natalia. 13-letnia pabianiczanka podbiła Europę
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co to za dziwne numery telefonów?

profesur potomek eugenii poll czy hansa franka????albo po naukach ministra nauki PRL kaczmarka,sylwestra kaliskiego,janusza górskiego PZPR????ludzie co to za prof???

Normalnaś?

Co to za dziwny pseudonim?

Przecież każdy wie że to Pitbull, ten od Jennifer lopez

Typowa robota policji. Przyjmuje zgłoszenie i czeka aż ktoś na tacy przyniesie pesel bo nie maja ludzi, srodkow, czasu i sa zajeci ochrona pzpis

Nie wydaje mi się, aby w Pabianicach Policja zajęta była „ochroną PiS” (zaznaczam – nie jestem entuzjastą tej, ani innych partii).
Facet wiedział co robi. Stąd czarne okulary. I zapewne był na „gościnnych występach” – to oczywiste. Stąd problem z ustaleniem jegomościa.

Ciekawi mnie czy poprzednie publikacje wizerunków złodziei po kilku miesiącach przyniosły rezultat? Zostali złapani dzięki działaniu Internautów? Wie ktoś?

Vin diesel w Pabianicach ? Wow szok

Dlaczego jak otwieram internet, za każdym razem wyskakuje mi Ciebiada? Już mnie mdli

To taka informacja , Cię Biada spotka
Już wolę Bar Waśny 😂😂

Banery niektórzy tną, zamazują czy zrywają. Rozbić monitor szkoda. 😉 Zostaje AdBlock. 😀

przecież to Mariusz b niedawno wypuszczony nasza policja nie potrafi nic