Strona główna Styl życia Ufff jak gorąco! Zadbaj o swoją klimatyzację

Ufff jak gorąco! Zadbaj o swoją klimatyzację

0

Działająca prawidłowo jest niezbędnym wyposażeniem w upalne dni. Dzięki niej nawet najdalsza podróż może być przyjemna. Warunek jest jeden: klimatyzacja musi być odpowiednio oczyszczona i odgrzybiona, szczególnie po zimie. W innym przypadku korzystanie z  niej może być niebezpieczne dla naszego zdrowia.

Co znajduje się na filtrze klimatyzacji po okresie jesienno – zimowym? Przede wszystkim grzyby i pleśnie. Wdychanie ich, szczególnie przez alergików i dzieci może zakończyć się nieprzyjemnymi infekcjami nosa, gardła, a nawet anginą.

Ozonowanie, czyli odgrzybianie klimatyzacji, w Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn (ul. Bugaj 106) dla klientów, którzy do tej pory nie mieli okazji korzystać z tutejszych usług, jest bezpłatne. Zostając stałym klientem Lewityna możemy natomiast liczyć na rabat w wysokości 80 złotych na nabicie klimatyzacji. Warto wiedzieć, że w innych serwisach za tę samą usługę zapłacimy o kilkadziesiąt złotych więcej.

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn to także przeglądy samochodów osobowych, motorowerów, motocykli, ciągników rolniczych, a także przyczep.

– Nasi klienci po wykonanym u nas przeglądzie otrzymują 20 lub 30 złotych w gotówce – mówi właściciel Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn. – Zależy nam, by pabianiczanie byli zadowoleni zarówno z jakości naszych usług, jak i z cen, które są naprawdę konkurencyjne.

Dla udogodnień kierowców, od niedawna na przegląd pojazdu oraz na serwis klimatyzacji możemy umówić się przez internet. Wystarczy wejść na stronię internetową stacji Lewityn i skorzystać z przejrzystego, łatwego w obsłudze kalendarza. Przy ul. Bugaj 106 zaopatrzymy się także w części samochodowe, tańsze o 30%.

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn
ul. Bugaj 106
Pabianice
kontakt:
tel. 502 331 952

godziny otwarcia:
pon. – pt. Od 8.00 do 20.00
soboty od 8 do 14.00

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułJanusz Korwin – Mikke w Pabianicach już w ten piątek
Następny artykułUwiecznią miasto na zdjęciach. Z samolotu