Strona główna Aktualności Z miasta U nas też się pozmieniało (ZDJĘCIA)

U nas też się pozmieniało (ZDJĘCIA)

7

Dziś minęło 10 lat od wejścia Polski do Unii Europejskiej. Rząd wydał sporo pieniędzy na reklamę, żeby pokazać jak zmieniała się Polska w tym czasie. My za darmo pokazujemy jak zmieniały się Pabianice.

Wybraliśmy kilka najistotniejszych zmian jakie wydarzyły się w naszym mieście przez ostatnie 10 lat. Do wielu z nich przyczyniły się środki unijne.
Opisy znajdują się pod zdjęciami.

REKLAMA
Poprzedni artykułNasze w Miss Polski
Następny artykułGratulowała mu Otylia Jędrzejczak
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspaniałe zmiany i tak się dzieje w całej Polsce …… tak trzymać i nie wierzyć w słowa sweterkowych dziadków że ….

” Ostatnie lata nie były najlepsze, dlatego Polska potrzebuje zasadniczej pozytywnej zmiany….” …… dla nich zapach naftaliny i stęchlizny jest jedynym „świeżym powietrzem ” którym chcieliby w Polsce oddychać

@algiz:disqus Wybitny socjalista Adolf Hitler również budował autostrady za wydrukowane pieniądze bez pokrycia (to samo robi Unia, polecam poczytać więcej na ten temat). Jak to się skończyło chyba nie muszę przypominać. Druga sprawa to rozwój gospodarczy. Statystyki mówią same za siebie – Polska przez 10 lat przed wejściem do UE ROZWIJAŁA SIĘ W TEMPIE SZYBSZYM (!) niż 10 lat po wejściu do UE. Nie będę nawet już wspominał o kosztach życia, które diametralnie wzrosły, przy wiele mniejszym wzroście pensji. Wybór między PO, PiS, SLD, PSL, TR, to tak jakby krowie dano wybór, w której rzeźni chce zostać ubita. Na szczęście… Czytaj więcej »

Onuce wyprane , granatnik wyczyszczony , saperka sprawna ???? … jeżeli tak , to się okop …. najlepiej na zachodniej rubieży bo tam germańców że ho – ho ….. tylko czekają na Ciebie …

@disqus_1xNNz6psOH:disqus kiedy brak argumentów w dyskusji przechodzi się do obrażania? Tak trzymaj! Poziom przedszkolny na poziomie EUROPEJSKIM rzecz jasna! 😉

Skomentowanie Twego wywodu niepotrzebnie urosłoby do rangi nobilitacji …… a więc do okopów . Niestety stan świadomości i rozwój cywilizacyjny w dalszym ciągu określają granice dawnych zaborów … lata ciemiężenia pozostawiły trwały ślad w psychice chłopów pańszczyźnianych .

Dziwne, żeby przez 10 lat był zastój… Poza tym i tak wszystko na kredyt.

Jest dobrze, ale jeszcze wiele do zrobienia. Pierwsze w kolejce perony przy dworcu (przy obecnym stanie za kilka lat w ogóle przestaną istnieć), rewitalizacja strzelnicy, a przede wszystkim RYNEK NA STARÓWCE. Chyba każdy już dawno zauważył że ten plac w samym centrum miasta jest po prostu ewidentnie gwałcony przez każdą kolejną władzę. Mogłoby to być świetne miejsce, estetyczne, z jakąś fontanna, kawiarenkami. Tym bardziej, że to Stare Miasto, wokół zaczęło się dziać – rewitalizacja Pawelany, Parku Słowackiego, tern Bulwarów też jest stosunków ciekawy. Warto spojrzeć na Rynek z większą ochotą i perspektywą.