Strona główna Dzieje się Twoja kartka dla WOŚP (konkurs plastyczny)

Twoja kartka dla WOŚP (konkurs plastyczny)

0
W corocznym konkursie orgaznizowanym przez ZWiK dla WOŚP, udział bierze ogromna ilość prac plastycznych. Tak prezentowała się jedna z nich w styczniu 2021 r.

Już po raz kolejny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Pabianicach ogłasza konkurs na wykonanie kartki świątecznej z motywem Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięskie prace zostaną nadrukowane na koszulkach i wezmą udział w licytacji na rzecz WOŚP.

Do 10 stycznia pabianiczanie, którzy chcą wziąć udział w konkursie, swoje prace race dostarczyć mogą osobiście do siedziby ZWiK (ul. Warzywna 3) lub wysłać ich skan albo zdjęcie drogą mailową: fundusze@zwik.pabianice.pl

Co ważne, prace powinny zostać wykonane w formacie A5 techniką płaską, taką jak: rysunek, szkic, malunek, kolaż itp.

– Spośród nadesłanych zgłoszeń, komisja konkursowa wybierze 25 prac, które zostaną poddane głosowaniu. Wszystkie wybrane prace zostaną opublikowane w ciągu 5 dni na naszym profilu ZWiKu na Facebook’u i poddane zostaną głosowaniu przez użytkowników portalu. Głosowanie trwać będzie od 11 do 17 stycznia, do godziny 10:00 – informują organizatorzy konkursu. Wyniki głosowania ogłosimy także na naszym fanpage’u oraz na stronie internetowej ZWiK.

Trzy zwycięskie prace nadrukowane zostaną na koszulki, które to zostaną zlicytowane podczas 30 finału WOŚP, 30 stycznia 2022 r.

– Autorzy tych prac zostaną także nagrodzeni zestawem ekoupominków – dodają organizatorzy.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments