Strona główna Aktualności Tu będziemy mogli zgłosić się na szczepienie (wykaz placówek)

Tu będziemy mogli zgłosić się na szczepienie (wykaz placówek)

49
Trwają szczepienia przeciwko COVID-19, na razie grupy 0. U nas pierwsze osoby zostały zaszczepione w Pabianickim Centrum Medycznym. Ale szpital jest tylko jednym z kilkunastu miejsc na terenie naszego powiatu, gdzie będzie można to zrobić.

Póki co szczepieni są pracownicy służby zdrowia, domów i ośrodków pomocy społecznej, sanepidów, personel pomocniczy i administracyjny placówek medycznych oraz rodzice wcześniaków. Rejestracja powszechnych szczepień ma rozpocząć się 15 stycznia.

W powiecie pabianickim w akcję włączono osiemnaście placówek medycznych. Osiem spośród nich znajduje się w naszym mieście, cztery w Konstantynowie Łódzkim, dwie w gminie Lutomiersk oraz po jednej w gminach Pabianice, Dłutów, Dobroń i Ksawerów.

Gdzie będzie można zgłosić się na szczepienie? Poniżej lista:

Pabianice:

1. MEDICOR-MED, ul. Warszawska 3/5
2. SCANMED, ul. Mariańska 5A
3. DDJ-MED, ul. Orla 45
4. NOZ ESKULAP, ul. Grobelna 8
5. SP ZOZ PABIAN-MED, ul. Kilińskiego 10/12
6. NZOZ MAC-MED, ul. Podleśna 4
7. NZOZ PULS-MED, ul. św. Rocha 8
8. PCM, ul. Jana Pawła II 68

Gmina Pabianice:
GMINNY OŚRODEK ZROWIA, Petrykozy 21

Gmina Dłutów:
NZOZ POLMED, ul. Pabianicka 6

Gmina Ksawerów:
SP ZOZ MEDiKSA, ul. Jana Pawła II 27

Gmina Dobroń:
GMINNY OŚRODEK ZROWIA, ul. Sienkiewicza 60

Gmina Lutomiersk:
1. LUTMED, ul. Dąbrowskiego 21
2. NZOZ VALIDUS, plac T. Kościuszki 1

Gmina Konstantynów Łódzki:
1. NZOZ ESKULAP, ul. Kopernika 23
2. CENTRUM MEDYCZNE OLMED, ul. Piłsudskiego 1
3. SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, ul. Sadowa 10
4. NZOZ ZGODA, ul. 8 Marca 1

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Byłam dzisiaj w mojej przychodni, żeby się zapytać o zapisy na szczepienia. Powiedzieli że nic nie wiedzą i, żeby się dopytywać po 20 stycznia. Zgroza

Zapisy od 15.01 zgodnie z info rzundu

Ja jestem w grupie 0 i nadal nie wiem kiedy będę mieć szczepienie. Nikt nic nie wie. Co dopiero kolejne grupy…

Kobiety do 40- ki ja szczepie, po 40- ce ojciec :)) ….

Uważaj żebyś się nie sczepił. Razem z ojcem.

cZY PRACOWNICY ADMINISTRACJI SZKOLNEJ BĘDĄ ZASZCZEPIENI W TERMNINIE Z NAUCZCYCIELAMI ADMINISTRACJA JEST W TAKIM SAMYM STPNIU NARAZONA NA KONTAKT Z UCZNIAMI MOŻE KTOS ZNA ODPOWIEDŻ MOŻE ZWIAZKI NAUCZYCIELSKIE

Powiedzìal bym że uczniowie są narażeni na kontakt z nauczycielami i administracją szkolną

Uczniów jest jednak troszkę więcej…. prawda….i ciężko czasem się od nich odgonić 😉

uczniowie maja duże kontakty ze soba transmisja wirusa duza

Kraje, które już podpisały pierwsze umowy, nie mają wyboru, gdyż uwolnienie firm farmaceutycznych od odpowiedzialności stało się podstawowym warunkiem dostarczenia szczepionek. Ten fakt powinien każdemu dać do myślenia.

Poproszę o źródło Panie w foliowym kapelusiku

Żródło?

Podaj no może źródło tego „Faktu autentycznego” bo jakoś znaleźć nie mogę. Chyba, że mam jakiś inny internet. Bo u mnie wychodzi, że to, co napisałeś, to nie jest półprawda, ani nawet ćwierćprawda. Można nawet śmiało powiedzieć, że jest to gówno prawda. I zastanawiam się nadal, co to powinno dać do myślenia ?

Last edited 1 rok temu by MihauEPA

A w Izraelu zaszczepili już 1mln obywateli. Przypadek?

Zobaczymy ilu, z tej szczepionki poumiera? Czy nasza TV będę o tym mówić?

Jak można umrzeć ze szczepionki ? 😁 Ciągle po polsku nie umiesz pisać. Jak ty te studia medyczne skończyłeś ? 😁😁😁

Last edited 1 rok temu by Co ja tam wiem

Ludzie, zacznijcie myśleć, a nie powielać te bzdurne slogany. RafałPab ośmieszasz się wpisując takie głupoty

Ośmieszają to się takie łosie jak ty, wierzący w bzdury sączące się z TV! Czego nie zrozumiałeś????? Rządy kupiły gigantyczne ilości szitu w ampułkach za gigantyczną kasę. Farmakomafie zarobiły swoje i umyły ręce w razie powikłań. To samo rządy. Jedynym poszkodowanym bez możliwości leczenia i odszkodowań będą tacy naiwniacy jak ty. Czegoś jeszcze nie rozumiesz????

Nolanie. Bardzo ciężko odnieść się do tego co napisałeś. Widzę że jesteś mocno oderwany od rzeczywistości. Teorie spiskowe. Autorytety rodem z zakładów psychiatrycznych. Proponuję odwiedzić specjalistę. Tego od głowy.

Nie wiedzą o co chodzi, bo nic nie było w telewizorze na ten temat

Założę się że jak ktoś umrze godzinę po zaszczepieniu w akta wpiszą jako przyczyne covit19.

Jak by zapewnili jakieś ubezpieczenie na odszkodowanie w razie jakiś powikłań i upadku na zdrowiu po zaszczepieniu to bym rozważył się zaszczepic ,a tak to ja narzazie podziękuję poczekam na rozwój wydarzeń.

No i super, adrianie. Będzie dla osoby naprawdę potrzebującej…

https://strajk.eu/firmy-farmaceutyczne-nie-beda-odpowiadac-za-skutki-uboczne-przyszlych-szczepionek-na-covid-19/

Zapraszam do lektury tych nieoczytanych! Nie twierdzę, że szczepionka jest zla i nie namawiam do nie szczepienia się, ale róbmy to odpowiedzialnie i świadomie a nie tylko dlatego,że nam ktoś coś powie, każe albo wciska ciemnotę! Ludzie czytajcie, żeby nie było „a ja nie wiedziałem”!

A może podaj jakieś wiarygodne źródło, bo akurat ta strona, która sama siebie mianuje „portalem internetowym” sprzedaje newsy godne Faktu, albo Super Expresu. Wystarczy sprawdzić z jakimi mediami współpracowali jej redaktorzy.

Bill Gates, rząd USA, specjalne prawo blablabla. Bełkot pod którym nawet sam autor nie chce się podpisać. Ludzie czytajcie, ale żebyście wiedzieli, co czytacie. Jeżeli ktoś tworzy stronę na której kazdy jeden artykuł służy temu, żeby siać zamęt to raczej jest ona mało wiarygodna.

To może się zainteresuj? W sieci masz wywiady i artykuły z prawdziwymi autorytetami od medycyny, genetyki czy wirusologii, którzy jasno wyjaśniają, dlaczego te szczepienia są niebezpieczne i bezsensowne. Nie, nie pokażą ci tego w TV! Nie, to nie są żałosne postaci typu Simona tylko ludzie z dorobkiem naukowym i wieloma osiągnięciami, którzy gdzieś mają srebrniki od farmakomafii. Tylko trzeba sięgnąć po tą wiedzę, a nie bazować na knotach z mediów głównego ścieku

A czy można poprosić o np 2-3 takie linki do tych autorytetów?

Panie Przemku. Inteligentny z Pana gość. W sieci można znaleźć bez problemu i nazwiska i publikacje oraz np. liczne nagrania z wykładów, sympozjów, etc. ludzi, którzy zjedli na tym zęby. Wystarczy poszukać (chociażby listy polskich, niemieckich czy amerykańskich naukowców i lekarzy podważających oficjalną narrację). Ja nie prowadzę spisu tego, bo mi to niepotrzebne. Po prostu się interesuję i wiem. O ostatnich ustaleniach (nie, nie swoich) mówił np 2 dni temu Witold Gadomski, dziennikarz śledczy na YT. Polecam. W TV nie dowie się Pan prawdy. Serio

Last edited 1 rok temu by Nolan

Naprawdę, nie może Pan podać choć jednego linku do wypowiedzi znanego profesora?

Panie Przemku, na serio Pan taki nieporadny czy celowo udaje Pan takiego? Jak znajdę czas poszukam Panu ale wystarczy wpisać np. frazy „list otwarty lekarzy do rządu” czy „prof. Majewska”, norweski wirusolog światowej klasy prof. Sorensen, profesorowie z Włoch, Niemiec czy USA. Mnóstwo linków jest w programach W. Gadowskiego (łącznie ze źródłami publikacji anglojęzycznych np. uniwersytetów w USA). Nie kolekcjonuję tych materiałów, bo mi to nie potrzebne. Wystarczy mi co mówiono np. na sympozjum w… 2018 r., kiedy to jawnie i bez ogródek planowali akcję jaka realizuje się od marca ub. roku, czy dokumentacje patentowego urzędu niemieckiego, gdzie ten wirus… Czytaj więcej »

Profesor Majewska to ta, co to twierdzi ze szczepionki są produkowane że ścieków 😁. Żaden naukowiec się do niej nie przyznaje

Prof. Majewska to naukowiec niezależny pracujący od wielu lat w USA. Nie chodzi na pasku farmakomafii, dlatego jest niezależna, nie można ją postraszyć i mówi prawdę. Jest wybitnym specjalistą światowej klasy. Kto się do niej nie przyznaje? Simon czy inny Gut?:) Proszę cię…

Last edited 1 rok temu by Nolan

Zastanawia mnie tylko dlaczego na temat szczepień wypowiadają się zawsze naukowcy z innych dziedzin, którzy dodatkowo nigdy na ten temat nie przeprowadzili żadnych badań. A tu taki mały plik na temat opinii naukowców którzy się na tym znają, na stronie Rzcznika Praw Obywatelskich (wiem, wiem w.g. ciebie to na pewno jest jedna banda farmakologicznych korporacji, rację ma oczywiście pani profesor, która na temat szczepień nie ma pojęcia, bo robiła badania n.t. niedotlenienia i niedokrwienia mózgu, ale że jest profesorem to z pewnością się zna na wszystkim. Swoją drogą mogłaby też zacząć glosic teorię, że zapięte pasy w samochodzie powodują śmierć… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Gazeciarz

Serio? Często się jednak zdarzało już wcześniej, że zapięte pasy (o dziwo) faktycznie powodowały śmierć. Świat nie jest zero-jedynkowy stary

Hehehe padnę zaraz. Uderz w stół…. A jak często się to zdarzalo ? Wiem wiem: Znasz kogoś, kto zna kogoś, kto słyszał, że ktoś się spalił w samochodzie bo miał zapięte pasy ? Ile razy ? Są badania na ten temat I wszystko jest jasne. Hehehehee No nie wytrzymam 😁😁😁😁😁😁😁😁 Kolejną teorią pseudonaukowców jest to, że jazda z włączonymi światłami w dzień jest przyczyną wypadków, bo jak ktoś jedzie bez świateł to drugi z przyzwyczajenia myśli, że tam nikogo nie ma i wyjeżdża mu przed maskę. Oczywiście teoria niczym niepoparta. Wszelkie badania dowodzą inaczej. Ale jazda z włączonymi swiatlami to… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Gazeciarz

cudne…. cudne…. a somsiadka na yt też ma kanał : buhahaha

Nolan niedawno pisałeś, że będą nami sterować za pomocą 5G. Następnie stwierdziłeś, że Bill Gates będzie wstrzykiwał nam chipa. A teraz tu nagle wyskakujesz z medycyną i genetyką i i wirusologią. To przekazy podprogowe i panowanie nad umysłem już nieaktualne ? NWO i rząd światowy ?Wtedy też odsyłales do autorytetów.
Aż się boję do jakich artykułów i wywiadów z „prawdziwymi autorytetami” nas odsyłasz😁😁😁. Przypominam, że Fox Mulder I Dana Scully to postacie fikcyjne, jeśli o nich ci chodziło.

Last edited 1 rok temu by Gazeciarz

Myślisz, że sarkazmem i kpiną zmienisz to, co się dzieje i jeszcze się stanie? Jak to jest, że takie 'teorie spiskowe’ dla ciebie na naszych oczach stają się rzeczywistością? Wiesz czym się różnimy? Że ja mam tego świadomość. Dla ciebie to bajki i zanim zrozumiesz obudzisz się z ręką w nocniku. Więc się nie przejmuj. żyj dalej w błogiej nieświadomości. Choć w sumie może to i niegłupie jest….

Gadomski Witold to jest źródło ? To gość, który w swoich filmikach twierdzi, że najważniejsi politycy i najwięksi celebryci na świecie biorą narkotyk zwany adrenochrome, który jest pozyskiwany z zabijanych dzieci. A później, kiedy przestają go brać zamieniają się w zombie. To są jego ustalenia. Jak można go nazwać DZIENNIKARZEM ŚLEDCZYM ? To jest to wspaniałe naukowe źródło ? Tak myślałem. Temu panu już podziękujemy.
😁😁😁
P.S. Rozumiem, że nadal podtrzymujesz to, że będziemy sterowani zdalnie za pomocą 5G?

Last edited 1 rok temu by Gazeciarz

Tak jak ci napisałem. Jeśli chodzi o mnie twoimi autorytetami mogą być Simon (doradca firmy Pfizer, a jakże), Gut i inne cwaniaczki. Możesz też wierzyć w szczepionkę przynoszącą ci nieśmiertelność i w co tam jeszcze chcesz. Ja nie zamierzam łykać tych kitów, a tacy ludzie jak Gadowski mają wiedzę, której ty nigdy nie zdobędziesz, bo nie masz jak. I nie chcesz… A co do twojego sarkazmu na temat 5G. Pewnie pojęcia nie masz, że prace nad kontrolą umysłu za pomocą fal elektromagnetycznych i mikrofal (tak, takich jak np. wykorzystywane są w 5G) rozpoczęły się w latach 70. XX w. Z… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Nolan

Co do nieśmiertelności, to właśnie Gadomski mówił, że andenochrom, pozyskiwany z zabitych specjalnie w tym celu dzieci, sluży elitom tego świata jako eliksir młodości, dzięki któremu najbogatsi tak długo żyją. Więc to on raczej wierzy w taką „szczepionkę” o której mówisz. 😁😁😁😁😁😁 Widocznie nieuważnie go słuchałeś. Co do jego wiedzy to ja już wiem skąd ci się biorą te teksty. On się posługuje dokładnie takimi samymi zawrotami: „Poszukajcie sobie Państwo”, ” Powiedział mi o tym pewien przyjaciel który się na tym zna”, „Nie mogę Państwu powiedzieć skąd o tym wiem”. Co do mikrofal to wiem i dlatego nie mam mikrofalówki… Czytaj więcej »

Tak, jednym z elementów szczepionki są substancje pozyskiwane z abortowanych dzieci (podobnie znajdują się w wielu specyfikach „odmładzających” typu kremy na zmarszczki, etc.). Już sam ten FAKT dla mnie, jako osoby wierzącej powoduje, że szczepionka jest nie do przyjęcia. I nie są to bajki, tylko prawda! W mat. nie ma zwyczajnie miejsca aby zamieszczać obszerne materiały źródłowe. On informuje gdzie je znaleźć i skąd to wie. Mądry jak chce poszuka, głupiemu i milion słów nic nie da. To tyle. Wybór w co wierzysz należy do ciebie tylko nie ulegaj bzdurnrj propagandzie, bo oni na serio zarabiają gigantyczną kasę na takich… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Nolan

Odkręciłeś kota ogonem. Gadowski mówił o narkotyku- eliksirze młodości dla najbogatszych z tego świata, pozyskiwanym podczas zabijania dzieci, gdyż tylko podczas ich zabijania w nich się to wydziela. I masz rację. W jego rewelacje trzeba WIERZYĆ, bo w żadnej nauce one nie mają potwierdzenia. Ja nie muszę wierzyć w działanie leków, bo mogę to POTWIERDZIĆ w wynikach badań, analizach, statystykach. Gadowski NIE POTWIERDZI formacji o narkotyku z dzieci, z którego braku gwiazdy Hollywood zmieniają się w zombiaki. Bo w taką bzdurę trzeba WIERZYĆ. I tym optymistycznym akcentem doszliśmy do wniosku, że ty musisz swoim autorytetom wierzyć, bo inaczej nie potwierdzisz… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Gazeciarz

Ciekawe rzeczy opowiadasz. A gdzie ty widziałeś badania na skuteczność szczepionki na covida, skoro nawet NIE WYIZOLOWANO jeszcze tego wirusa z materiału genetycznego? Tak po chłopsku dla ciebie: żeby sporządzić dajmy na to kopię odważnika 1 kg MUSISZ mieć najpierw oryginał i przyjąć, że waży 1 kg. Dopiero potem możesz robić jego kopie na wzór. Podobnie jest ze szczepionkami. Żeby ją zrobić najpierw trzeba wiedzieć czym jest ten wirus i jak go skutecznie eliminować. Tego NIE MA i nie wiadomo czy w ogóle będzie. O szczegółach takich badań nie będę ci pisał, bo i tak nic z tego nie zrozumiesz.… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Nolan

Co do badań to chyba sobie jaja robisz albo cię ktoś nieźle skrzywdził. Już dawno wyizolowano DNA (materiał genetyczny) z wirusa a nie wirusa z DNA, co po raz kolejny pokazuje, że tylko powtarzasz bzdury a nie masz pojęcia o czym mówisz. Żeby wyizolować DNA trzeba mieć wirusa, a nie na odwrót 😁😁😁. Tak po chłopsku dla ciebie (jak to mi napisałeś): DNA jest w wirusie, a nie wirus siedzi w DNA 😁😁😁 A gdzie twój idol Gadowski widział, że z zabijanych dzieci powstaje narkotyk – eliksir młodości, bez którego bogaci wyznawcy szatana zmieniają się w zmobiaki ? 😁😁😁😁😁😁😁😁 Nadal… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Gazeciarz

Rozmowa z takimi covidziarzami jak ty do niczego nie prowadzi. To tak jakby rozmawiać ze ścianą. Coś słyszałeś ale nie za bardzo wiesz co. Gdzie ty kolego masz info o wyizolowaniu tego wirusa??????? Chyba w reżimowej TV : )))) Szkoda słów. W każdym razie wbijaj sobie 10w1 nawet codziennie. Nic mi do tego. Weź też ze 2 strzały ode mnie : )))) No to do następnego srovida : ))))

Do następnego nie dożyjesz. Bo cię 5G zabije 😀😀😀. Pisałeś dopiero co o izolowaniu wirusa z DNA ewentualnie RNA. No racja że nie wyizolowano, bo w materiale genetycznym nie ma wirusa. Ciekawe dlaczego się nie odniosłeś do tej swojej pomyłki ? Dlaczego się nie odniosłeś do eliksiru młodości o którym mówił twój autorytet Gadowski ? Dlaczego nie odniosłeś się do twojej wiary i czy pozwala ci ona wyzywac i obrazac innych ? Dlaczego nie odniosłeś się do technologii z której korzystasz, żeby tu pisać, i dlaczego jest ona bezpieczna bardziej od 5G ? Dlaczego nie odniosłeś się do mojego pytania,… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Gazeciarz

Super ! A mnie więcej kiedy ?

I znów ***** ***