Strona główna Na sygnale Wypadki Trzy auta rozbite na Dąbrowskiego. Zablokowany wyjazd z Zielonej

Trzy auta rozbite na Dąbrowskiego. Zablokowany wyjazd z Zielonej

4
Na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i Zielonej zderzył się Nissan, Skoda i Fiat. Kierujący Fiatem odjechał z miejsca kolizji.

Nie do końca wiadomo jak doszło do zderzenia. Kierowcy nie potrafią dokładnie wyjaśnić przebiegu kolizji, a na miejsce nie dotarli jeszcze policjanci z wydziału ruchu drogowego. Wiadomo jedynie, że Nissan jechał Zieloną od Moniuszki i przecinał Dąbrowskiego. Z naprzeciwka jechał Fiat, a w prawy bok Nissana uderzyła Skoda jadąca od strony Konopnickiej.

Lekko ranny w rękę został kierowca Skody. Kierujący Fiatem zatrzymał rozbite auto 200 metrów dalej i „zapadł się pod ziemię”.

Do kolizji doszło około godz. 15.00. Wyjazd z ul. Zielonej w Dąbrowskiego jest zablokowany.

REKLAMA
Poprzedni artykułSukces zawodników azymutu. Siedem krążków na mistrzostwach Polski
Następny artykułŚmiertelny wypadek na drodze do Rzgowa. Nie żyje pabianiczanin
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Granatowy samochód to chyba nie nissan, a toyota.

Gość poszedł wytrzeźwieć?

Ostatnio policjant koło Wielunia miał wypadek i podobno był w wielkim szoku, więc przeszedł kilkanaście kilometrów pieszo po lasach. W związku z tym koledzy policjanci nie mogli go znalezc przez wiele godzin. Oczywiscie ten szok wszystko usprawiedliwil. Dlatego nie dziwie się, że ludzie będą często teraz w szoku oddalać się z miejsca wypadku. Szczególnie ci, którzy będą mieli coś na sumieniu.

Przecież uciekinierowi odpadła tablica rejestracyjna a po drugie jest kamera w przedszkolu to jak kierujący zapadł się pod ziemie ?? A po trzecie uciekinier wysiadł z samochodu i zaczął ku…ć dosyć głośno więc na pewno ktoś słyszał i to widział to mam pytanie jak zapadł się pod ziemie czyli nie mogą go namierzyć ??