Strona główna Aktualności Z miasta Trwa zbiórka na rzecz Roksany. Pomogło już ponad 100 osób

Trwa zbiórka na rzecz Roksany. Pomogło już ponad 100 osób

0
Choroba wywróciła do góry nogami życie Roksany, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 3 oraz jej mamy, ale wsparcie, jakie zaczęły otrzymywać od innych ludzi pomaga im walczyć z przeciwnościami losu. Potrzebne jest zwłaszcza finansowe…

Dziewczynka od prawie dwóch lat cierpi na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i rumień guzowaty. Grozi jej usunięcie jelita i stomia (tę historię opisywaliśmy szerzej TUTAJ). Czarnego scenariusza można uniknąć pod warunkiem, że znajdą się pieniądze na bardzo kosztowne leczenie. Obie nie tracą nadziei, iż tak się stanie.

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka na rzecz czternastolatki. Do tej pory Roksanę wsparło 120 osób. Wpłaty są w różnej wysokości, poczynając od kilku złotych, a skończywszy na wyraźnie wyższych. Rekordowa kwota, przekazana przez jednego z darczyńców, to 3 tysiące złotych.

– Nie spodziewałam się takiego odzewu. Jestem wzruszona i szczęśliwa – mówi mama Roksany.

Dotychczas udało się zebrać 10 tys. 571 zł. Niestety, potrzeby są znacznie większe. Samo żywienie dziewczynki kosztuje miesięcznie 1500 zł.

Roksanie i jej mamie można pomóc, wpłacając dowolną kwotę za za pośrednictwem zrzutka.pl. Link do zbiórki jest dostępny TUTAJ.

REKLAMA
Poprzedni artykułPożar komórek przy ulicy Nawrockiego
Następny artykułPonad 7 milionów za działkę. Chętnych do kupna nie było
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments