Trujące kapsułki porozrzucane na trawniku

  10

  Do lecznicy Podaj łapę trafił podtruty pies. Weterynarze ostrzegają przed kapsułkami leżącymi na trawniku.

  Tak brzmi komunikat zamieszczony na stronie lecznicy:

  „W Pabianicach na ul. Wileńskiej nr. 35/37 zostały znalezione takie oto kapsułki zawierające żrącą substancje (prawdopodobnie kret!). Kapsułki są schowane w boczku, kiełbasie i mięsie. Ktoś porozrzucał je na trawniku! Jeden z naszych Pacjentów jest w ciężkim stanie (młody szczeniak) walczy o życie.”

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  10 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Rany, co za degenerat to zrobił? Rozumiem niezadowolenie z kup na trawniku, ale takie coś? Trzymajcie swoje pieski na smyczy i patrzcie, czy czegoś nie zjadają. Ale sprzątajcie też po swoich pupilach, bo kupy doprowadząją niektórych do obłędu.

  Jakis frustrat zyciowy,w pracy pomiataja w domu nikt nie szanuje w koncu chce sie poczuc jak pan zycia i smierci. Los sie odwdzieczy kiedys ktos naszcza mu do serca i wysra sie na jego grób

  Jasne że to jakaś stara purhawa której psy czy koty przeszkadzają.

  Jakim typem trzeba być żeby coś takiego zrobić.A jeśli chodzi o sprzątanie to nie wszyscy to robią . Do właścicieli psów sprzatajcie po swoim psie.

  rozumiem sprzątanie, kiedy psiak nawali na chodnik, klatkę schodową itp. co i tak przy prawidłowo zesocjalizowanym pupilu nie ma miejsca. ale nie rozumiem konieczności sprzątania z trawnika i z pod krzaków, gdzie obok leżą śmieci i potłuczone butelki. kupa tylko użyźni glebą i wspomoże porost trawnika.ich obecność skutecznie odstrasza ludzi chodzących po trawniku, dzięki czemu go nie wydepczą i będzie mniej betoniozy wokoło. psia kupa to same zalety dla środowiska miejskiego.

  Napisz gdzie mieszkasz jak ci to nie przeszkadza i uważasz że to tylko same zalety to wszystkie psy z całego osiedla będą chodziły i srały pod twoim oknem na twój trawnik a reszta ludzi na osiedlu będzie miała czysty trawnik pod swoimi oknami!

  na przeciwko jest monitoring psiaki z Żeromskiego jak będą mieli ochotę to wytypują typa

  Wygląda na robotę miłośnika gołębi…

  Nie chodzę po trawie żeby nie wdepnąć.Nie znoszę tego smrodu.

  Chciałbym jedynie, w tych przykrych okolicznościach przypomnieć, że właściciel jest zobowiązany sprzątać po swoim psie. Jako, że temat artykułu jest wstrząsający i zapewne psiarze zajrzą tu, żeby go przeczytać, liczę, że mój apel dotrze do jak największej ilości właścicieli czworonogów.

  Last edited 1 miesiąc temu by APEL