Strona główna Aktualności Z miasta Troje nowych w komendzie przy ul. Żeromskiego

Troje nowych w komendzie przy ul. Żeromskiego

36
Łódzki garnizon zasiliło właśnie 150 nowych policjantów z czego troje z nich trafi do naszej komendy. Jak informuje policja, nabór do służby jest ciągły.

Oznacza to, że chętni do pracy w policji mogą zgłaszać się kilka każdego dnia. Z kandydatów wybrane zostaną osoby, które do jednostek dołączą 7 marca, 14 czerwca, 2 sierpnia, 19 września, 29 grudnia.

11 stycznia 2022 roku w Oddziale Prewencji Policji w Łodzi odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Łódzki garnizon zasiliło 150 funkcjonariuszy, w tym 93 policjantów i 57 policjantek.

Łącznie w ubiegłym roku wpłynęło blisko 1100 podań o przyjęcie do służby. Przyjęto 572 policjantów. Po szkoleniu podstawowym rozpoczną służbę w komendach województwa łódzkiego. 1 stycznia 2022 roku w garnizonie łódzkim zatrudnionych było 6056 policjantów.

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby w Policji muszą przejść przez kilka etapów postępowania kwalifikacyjnego, które obejmuje m.in. testy z wiedzy, sprawności fizycznej, test psychologiczny, wywiad oraz komisję lekarską.

W 2021 roku nowy policjant po szkoleniu dostawał miesięczne ok. 3880 zł na rękę. W przypadku osób do 26. roku życia ta kwota wzrastała do 4220 zł (kwestie podatkowe).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dane o wynagrodzeniach są błedne !

Teraz po 26 roku życia 4k netto i od tego roku miał byś dodatek 500 zł.

To za dużo jak na poziom inteligencji co niektórych.

Taki kulson na wstępie dostaje więcej od doświadczonych np. nauczycieli, czy urzędników. Nie dziwota, że potem wiernie służy i aportuje ganiając ludzi na kolejnych miesięcznicach…🤨

Zamienię syna policjanta na córkę. Może być wiadomo kim 😀

Ślubują na wierność Ojczyźnie i Konstytucji po czym… łamią to na każdym kroku. MO – jaki upadek….

„Ślubują na wierność” ? 😁😁😁 A po polsku ?

Więcej ich i więcej ale na ulicach jakby mniej.
A w godzinach po zmroku to już radiowozu nie uświadczysz. Szczególnie na starówce.

Ale żal tyłki ścisnął co poniektórym 😁

Pies będzie psem. I powiedz że jesteś dumny że tam pracujesz.
Każdy jeden który wiedział by gdzie mieszkasz zrobi by Ci kupę na wycieraczke. Tacy jesteście. Nie ten ustrój tam jest jeszcze u Was w tych głowach.. Idziesz tam pracować bo jesteś gamoniem w życiu. I tyle. Ledwo szkołę skończyłeś A później za plecami Ci ktoś załatwił robotę. A teraz bez kija nie podchodz.

Widzę że odezwał się jakiś Kaszub. Przetłumaczył bardzo dobrze na polski tylko pierwsze zdanie .Dalszy ciąg do polskiego za nic nie pasuje. I nie chodzi tu o ortografię, jest to język osoby chorej, małej i obłąkanej. Po prostu CHAMSTWO I PROSTACTWO.

@siwy- oj boli piesku

Miałem nie odpowiadać ,bo widzę że nie ten poziom inteligencji i logicznego myślenia. Jednak mimo tego poradzę Ci. Jak masz tak źle to wyjedź z Polski. Najlepiej do : Niemiec, Francji, a najlepiej po ostatnich wydarzeniach do Holandii. Tam jest chybaTwoje wymarzone miejsce . I nie będziesz musieć nosić kija bo po prostu nic ci to nie da.

Oj widzę, że znowu źle się dzieje na „zgniłym Zachodzie”. Jakoś rodacy ochoczo stamtąd na łono Ojczyzny nie wracają. Tak to jest jak się wiedzę czerpie z „oficjalnych źródeł”. A może trochę więcej własnych obserwacji? Np. kiedy we Francji były jakieś masowe protesty w środku tygodnia? W tygodniu nie ma czasu na pierdoły, trzeba pracować, a poprotestować sobie to możemy w weekend. Tak samo było z „Żółtymi Kamizelkami”. W tygodniu protest ograniczał się do wożenia żółtych kamizelek za szybą samochodu, a protesty były w weekendy. Najwięcej jest ich zawsze w czerwcu, bo to i pogoda ładna i dzień długi a… Czytaj więcej »

Jak uważasz że tam jest tak dobrze to co tu jeszcze robisz. Tam już na Ciebie czekają z pałami, butami i w przypadku Holandii z miłymi psami. I nie ma tu wcale znaczenia czy to będzie w tygodniu czy w weekend.

I to jest właśnie różnica mentalna i kulturowa. W tej Holandii, bez względu na to, co się tam dzieje, nikt nie mówi do nikogo „jak ci się nie podoba to jedź do Polski” czy coś w tym stylu. Poza tym mieszka tam mój syn i jakoś nie zamierza wracać, a ja rozważam przeprowadzkę do niego na emeryturę. A ty sobie siedź w tym grajdole i wyganiaj wszystkich za granicę, a jak ktoś nie posłucha to potraktuj go pałą. Holendrów wyśmiewasz a ciekawe czy byłbyś w stanie spojrzeć prosto w oczy rodzicom Igora Stachowiaka i nie tylko.

Powiedz synowi żeby na pewno nie wracał do POLSKI, a Ciebie proszę wyjedź z tego pięknego kraju jak najszybciej .I wcale nie czekaj na emeryturę, tam będziesz miała istny RAJ, no i pogadasz z tym holendrem którego : skopano, spałowano i potraktowano psem którego zamiast wcześniej nakarmić puszczono na biednego faceta. Poza tym będziesz mogła popalić legalnie trawkę, a nawet poddać się legalnej eutanazji ,a i powietrze w Polsce się oczyści.

@siwy. Co ty kurła piszesz . Czytaj ze zrozumieniem . Nie skomli psie.
Nikt nigdzie nie jedzie chyba że po Tobie. : ))

Jestem dumny 😁😁😁😁

@ FunkCiusz Z czego ?? Że tam robisz?? Czy że ludzi Ci sraja na wycieraczke

Niezły ubaw 😁😁😁 Dumy, że niektórym żal tyłek ściska, że ktoś może zarabiać powyżej średniej krajowej mając lat 19. A tu za chwilę podwyżka 500 zł się szykuje.

Last edited 1 rok temu by FunkCjusz

@ FunkCjusz. Niezłą beke to mam z Ciebie. Jaki to jesteś zaradny w życiu szkoda tylko że przed monitorem.

Mnie też cieszy, że zaradny w życiu dziewiętnastolatek zarabia więcej niż 20 milionów dorosłych Polaków. I monitor nie ma tu nic do rzeczy 😁 Widzę, że żal ściska coraz bardziej.

Niech zarabia dziewietnastolatek.
Ale to nie to pokolenie. 😂😂😂
I nie pisz głupot

A dodatkowo trzynastka, mundurówka, zwroty za przejazdy, za remont mieszkania, za brak mieszkania, za wakacje dla całej rodziny i 500 zł podwyżki od stycznia. Płaczcie dalej 😗😗😗😗😗😗😗

Last edited 1 rok temu by 5G warrior

Co Ty z tym załatwianiem się na tą biedną wycieraczkę. Widocznie wchodzisz w to codziennie gdy wychodzisz z mieszkania.Jednak pociesz się bardzo gdyż są w Polsce istoty którym się wydaje że im to robią na głowę. Poza tym Twój poziom wypowiedzi chyba znajduje się na poziomie tej wycieraczki, i często tego właśnie doświadczasz .Najlepiej zrobisz jak sobie dasz spokój, nie pisząc będzie po Tobie mniejszy ślad węglowy. Ale jeżeli już musisz się wypowiadać to rób te swoje komentarze na stronach jednego z pabianickich tabloidów, gdzie będziesz się czuć jak ryba w wodzie. Tam właśnie jest poziom dla Ciebie. Dla ułatwienia… Czytaj więcej »

Żyj dalej w tym swoim wirtualnym świecie. Bohaterze XXI wieku.

Jesteś biedakiem moralnym i nawet o tym nie wiesz. Jedyna rada na was to taka jak wczoraj w Kazachstanie. Ludzie zdobyli magazyny broni i powiedzieli krótko: albo z narodem albo kulka w łeb…. wybieraj żołdaku

Zdobyli magazyny i powiedzieli krótko😁😁😁😁. Prawda jest taka, że Ruskie ich zgładzą, chyba, że rewolucja będzie im na rękę, to poczekają i dopiero ich zgładzą.

Last edited 1 rok temu by FunkCjusz

Kiedyś do policji a nawet milicji to przyjmowali ludzi o odpowiedniej posturze a teraz nie ubliżając nikomu to to ci ludzie wyglądają jak dzieciaki za delikatni do policji już ich widzę ja sobie radzą z bandą kiboli podawali by ich sobie górą ja maskotki

Kiedyś to było inne pokolenie a myślisz ,że w wojsku jest inaczej przyjdzie jeden z drugim i po roku odchodzą bo myśleli ,iż nie będzie poligonów tylko praca od 7:30-15:30 max 16.

Prawda jest taka że kiedyś szło się z powołania do Policji i nikt nie odbiera nowym posterunkowym braku ambicji itd tym bardziej że połowa dzieciaków chciała być policjantem czy żołnierzem. Nie ich wina że władza bez względu z której opcji skutecznie obrzydza mundur. Jedno jest pewne. Zakładu nie zamkną Kasa jaka by nie była wpłynie a ludzie chcą mieć jakieś podstawy więc idą do pracy jaką jest. Powodzenia

Ta kasa obecnie w wojsku jest dobra a jak ludzi nie było tak nie ma.

my PSY musimy trzymać sie razem !!!!!!!!!!!!!!!!

Tak się trzymacie razem ,że jeden drugiemu koło pióra robi