Strona główna Aktualności Z miasta Tragedia na urologii. Nie żyje znany w Pabianicach lekarz

Tragedia na urologii. Nie żyje znany w Pabianicach lekarz

21
Podczas nocnego dyżuru zmarł doktor Wiktor Kępa. Lekarz urolog miał 40 lat. 

– Otrzymaliśmy sygnał od policji, którą powiadomiła dyrekcja szpitala, że doszło do nagłego zgonu lekarza. Jest to lekarz, który minionej nocy pełnił dyżur na jednym z oddziałów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nad ranem istniała potrzeba podjęcia działań medycznych, mężczyzna był w tym czasie w pokoju lekarskim, próbowano się z nim skontaktować, te próby były bezskuteczne. Po wejściu do pokoju okazało się, że lekarz nie żyje – przekazał Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Doktor Wiktor Kępa ze szpitalem w Pabianicach związał się w lutym 2010 roku. Staż i rezydenturę odbył na oddziale urologicznym i tutaj też pracował.

– Był wielkim pasjonatem swojego zawodu i oddanym pacjentom lekarzem, interesowało go wszystko, co wiązało się z urologią – mówią jego współpracownicy.

W tym miesiącu skończył 40 lat.

 

REKLAMA
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Leczyłem się u Doktora. Ta wiadomość to szok. Trudno będzie znaleźć tak wspaniałego lekarza. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Ciekawe czy był szczepiony na COVID

No właśnie!

Nie był.
Chciał ujawnić oszustwa big pharmy i skontaktował się w tej sprawie z Justyną-asystentką posła Szczęść Bosze. Namierzył to Bill Gates I sprzątnęli go masoni.

Dokładnie jak Pan inflacjusz też mnie to ciekawi. Ciekawe czy był szczepiony zbawiennym eliksirem.

Po twoim komentarzu od razu widać że nie byłeś szczepiony i są zmiany. Pozdrawiam
Co do doktora, to brak słów. Doskonały lekarz, specjalista i super człowiek. Wielki żal.

Gdy szczepili to każdego dnia reklamowali i zachęcali w mediach do podjęcia decyzji….dziś o skutkach ubocznych to malutkim druczkiem piszą.a tylko w Polsce już 4,5 mln zł na odszkodowania poszło.zatory problemy z sercem to tylko ułamek problemów tych którzy szczepionkę przyjęli.wyplaty odszkodowań świadczą o tym że firmy farmaceutyczne widzą i przyznają iż problem istnieje.

Poproszę o źródło danych. Chciałbym wiedzieć ile było tych powikłań, za które wypłacono odszkodowania.

Last edited 3 miesięcy temu by G-spot

Nie korzystaj nigdy z usług lekarzy głąbie
Że złamaniem idź do czarownicy
Lecz się amantadyną

Trzynasta dawka przypominająca już wzięta?

Wam to już nic nie pomoże, wierzcie politykom, mediom i wszelkim „ekspertom”. Życzę miłego życia 🙂

Wiele osób po szczepieniach cierpi na powikłania. I nikt nie przedstawia statystyk, które dużo mówią, że dzisiaj częściej problemy ze zdrowiem mają ludzie zaszczepieni próbnym preparatem medycznym na tajemniczy COVID. Wiem, że są wśród nas zwolennicy i przeciwnicy i to jest dobre. Ale czemu nie mówi się jak było lub jest rzeczywiście. Zagłębicie się w najnowsze informacje nt. szczepionek Jonsons i Astra. Przedstawiają, że jest za dużo powikłań. Pytanie jakie jest teraz stawiane, kiedy te powikłania zaczną manifestować u każdego zaszczepionego.

Jeśli nikt tych statystyk nie przedstawia, a ty wiesz, że one dużo mówią, to nam je przedstaw. Też chcemy, żeby nam powiedziały, że częściej problemy ze zdrowiem mają ludzie zaszczepieni.
Czekam.

Nie musiał być. Mój kolega miał zawał w wieku 33 lat. Szczupły aktywny fizycznie, nieszczepiony. Na szczęście udało się go uratować.

Nie żyje człowiek, dobry lekarz, czyjś mąż, ojciec, syn… a tu cała masa znawców odnośnie do szczepień. Nie musicie się szczepić na COVID, ani na nic innego- nikt was nie zmusza. Szkoda natomiast, że nie szczepią na bezmózgowie pierwotne- to byłaby dla Was ogromna szansa na wyjście z ciemnogrodu ;-). Wypad stąd.

O, zlot płaskoziemców. Nawet śmierci takiego cenionego człowieka nie potrafią uszanować.
Jak rozboli ich nerka pomocy będą szukać na Facebooku. Profil: Totalna Biologia.

Nie wiecie co będzie za godzinę, to jak możecie obiecać sobie jutro?

Coraz młodszych ludzi Architekt wyłącza. Szkoda Człowieka, Doktora, oby po drugiej stronie osiągnął założone cele :/

Ostatnia prosta…. Ale 5G Warrior wam powie, że to teorie spiskowe

Ja myślę, że przedostatnia. Ostatnia będzie trochę później.

R.I.P. Płaczę.