Strona główna Aktualności Z miasta Toalety na pomniku. SLD zgłasza sprawę na policję

Toalety na pomniku. SLD zgłasza sprawę na policję

5

Organizatorzy pikniku rodzinno-patriotycznego z okazji Święta Wojska Polskiego ustawili toi-toie na Pomniku Bojowników o Wyzwolenie Społeczne i Narodowe.

Faktem oburzeni są działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej. – Zapewne zrobiono to celowo. Szanujmy się – powiedział Robert Kraska z SLD.

Aleksandra Stasiak z sojuszu zgłosiła sprawę na policję. O sytuacji poinformowany został też sekretarz miasta, bowiem Urząd Miejski w Pabianicach jest patronem imprezy.

Po interwencji toalety stanęły kilka metrów od pomnika, który przez Instytut Pamięci Narodowej został zakwalifikowany jako relikt ustroju totalitarnego. Organizatorem festynu jest Klub Gazety Polskiej. Przedstawiciele mają odnieść się do wydarzenia po otwarciu festynu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kilka tygodni wcześniej POLICJA wręczała sobie nagrody u klechy przed kościołem. Dokładnie po drugiej stronie. Ciekawe, ile zapłacili za wynajęcie placu od księdza ?

Klub gazety polskiej (celowo z małych) to PiS-owska tuba propagandowa na Goebelsowskim poziomie opłacana z pieniędzy podatników !

Zamordowali rodziców, dziadków, niszczyli szkoły, burzyli pomniki, a jakiś pionek wychodzi i krzyczy szanujmy się… zrównać i 2m pod ziemię tak jakby postąpili Ci, których ten pomnik przypomina.

jak się napełnią to trzeba je tam przewrócić

po tylu latach nareszcie dojechały brakujące elementy do tego pomnika i teraz jest całość