Strona główna Sport Koszykówka To był popis Aleksandry Wajler

To był popis Aleksandry Wajler

0

Odświeżona kadra pabianickich koszykarek wygrywa kolejny mecz. Jesteśmy liderem pierwszej ligi.

Lider Pruszków 46 – Grot Alles Pabianice 59 (15:13, 11:25, 6:15, 14:6).

O wyniku meczu zadecydowała druga kwarta, którą pabianiczanki wygrały 14 punktami i do szatni schodziły przy stanie 26:38. Ta część meczu to był festiwal rzutów za 3 punkty w wykonaniu pabianiczanek. Nasze zawodniczki 5 razy trafiły zza linii 6,75 m. Swój dzień miała Aleksandra Wajler, która na mecz przyjechała prosto po zajęciach na uczelni.  20- letnia zawodniczka grająca w ubiegłym sezonie w łódzkim Widzewie, w drugiej kwarcie zdobyła 14 punktów.

Trzecia kwarta była kontrolowana przez zespół z Pabianic. Grot Alles wygrał tę cześć meczu 6:15 i przy pewnym prowadzeniu z drużyną z Pruszkowa, trener Sylwia Wlaźlak dała pograć młodym zawodniczkom. Na boisko, na ostatnie 2 minuty weszły: 16-letnia Patrycja Kirsz oraz 18-letnia Dominika Szczygieł.

Kolejny mecz z KS Basket 25 Bydgoszcz zagramy w Pabianicach. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 25 października o godz. 15.00. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Grot Alles Pabainice: Joanna Twardowska 11, Ewelina Okonek 2, Joanna Szałecka 4, Aleksandra Wajler 16, Katarzyna Szymańska 15. Natalia Piestrzyńska 4, Anna Kolasa 3, Dominika Szczygieł, Magdalena Grzelak 4, Patrycja Kirsz.