Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Tkalnia SPA z prestiżową nagrodą Twojego Stylu

Tkalnia SPA z prestiżową nagrodą Twojego Stylu

0

Rok 2016 jak do tej pory należy do czterogwiazdkowego hotelu Fabryka Wełny w Pabianicach. Po wyróżnieniach kulinarnych przyszedł czas na centrum SPA, które stanowi jego integralną część.

SPA Doskonałe to organizowany od 2010 roku przez popularny miesięcznik „Twój Styl” ogólnopolski konkurs obiektów SPA & Wellness. Recenzentki miesięcznika weryfikują poziom świadczonych usług najpierw podczas rozmowy telefonicznej z klientami a później jako tzw. tajemnicze klientki korzystając anonimowo z zabiegów SPA. Co roku wyróżniają kilka lub kilkanaście obiektów. W edycji 2015 ich uznanie znalazło jedynie 8 takiego typu miejsc w całej Polsce.

Tkalnia SPA to znajdujące się w zrewitalizowanym, pofabrycznym budynku Centrum SPA and Wellness otwarte w styczniu 2015 roku. 10 Funkcjonalnych gabinetów, ekskluzywny salon fryzjerski i urokliwa strefa relaksu, czynią je jednym z największych i najnowocześniejszych SPA w regionie.

– Od 2015 roku sukcesywnie budujemy markę naszego SPA. Wyjątkowe zabiegi takie jak olejowy masaż głowy Shirodara czy hawajski masaż całego ciała Lomi Lomi wyróżniają nas na tle innych – mówi manager SPA Ewa Grabska-Morzyszek. – W październiku 2015 jako jedno z niewielu miejsc w regionie wprowadziliśmy ultranowoczesne zabiegi Maximus Trilipo RF. Dzięki zastosowaniu technologii fal radiowych, Maximus jest doskonałym, nieinwazyjnym sposobem na lifting twarzy, albo ujędrnienie i wyszczuplenie całego ciała – dodaje Grabska-Morzyszek.

Wyróżnienie w plebiscycie Twojego Stylu jest pierwszą tak prestiżową nagrodą dla Tkalnia SPA. Na ten sukces wpływ miała jednak duża popularność SPA i setki wykonywanych tu zabiegów.

– Od momentu otwarcia wykonaliśmy z zespołem ponad 4200 masaży, blisko 3700 zabiegów kosmetycznych i 2500 stylizacji fryzur. Formuła konkursu czyli tzw. tajemniczy klient sprawiła, że nie mieliśmy pojęcia o wizytacji recenzenta. Zabiegi, podobnie jak wszystkie inne, wykonaliśmy
z najwyższą starannością. Miło mi, że zostało to docenione – mówi manager Tkalnia SPA. – Jestem ogromnie wdzięczna mojemu zespołowi za to wyróżnienie. Na sukces pracujemy wspólnie, każdego dnia. Dołożymy wszelkich starań, żeby osiągnąć kolejne takie sukcesy – kończy wyraźnie wzruszona manager SPA.

Tkalnia SPA to otwarte w styczniu 2015 największe centrum SPA w regionie, które proponuje szeroki wachlarz zabiegów w ekskluzywnych gabinetach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.
10 wszechstronnych gabinetów zabiegowych, salon fryzjerski i strefa relaksu czynią Tkalnię atrakcyjnym miejscem dla gości indywidualnych jak i grupowych. SPA oferuje pakiety Day SPA oraz organizuje kameralne imprezy okolicznościowe, wieczory panieńskie oraz otwarte warsztaty kosmetyczne.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments