Strona główna Na sygnale Pożary Tancerki uciekały z płonącego budynku

Tancerki uciekały z płonącego budynku

7
Paliło się w budynku przy ul. Traugutta, gdzie znajduje się m.in. szkoła tańca. Uczestniczki zajęć musiały uciekać z zadymionego budynku. 

Straż wyjechała do akcji gaśniczej o godz. 18.30. Gdy pierwsze wozy dotarły na miejsce ogień unosił się nad dachem. Na chodniku stały już uczestniczki zajęć tanecznych, które w popłochu uciekały przed pożarem. Ewakuowało się 10 osób w tym 8 dzieci.

– Od strony ulicy Traugutta widać było pomarańczową poświatę – mówi jeden ze świadków zdarzenia.

Strażacy od ul. Tragutta rozstawili drabinę mechaniczną i gasili ogień z góry. Kolejne linie gaśnicze zostały rozwinięte zostały od strony głównego wejścia i od podwórka (ul. Pułaskiego). Wezwano dodatkowe wozy gaśnicze z OSP Pabianice i z Piątkowiska. Akcja strażaków trwała ponad 2 godziny.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To przez COVID

comment image

O widzę że też masz KORONĘ

Sporo pożarów ostanio, przyczyny pewnie tkwią we właściwym sposobie użytkowania tj. stare instalacje elektryczne, zapchane przewody kominowe wentylacyjne, zużyte piece, stare kuchenki gazowe, reduktory gazowe pamiętające lata 90’… przeglądy budynków na odp… co z tego że płacisz ubezpieczenie jak zginiesz, a jak przeżyjesz to ubezpieczyciel powie że tego nie było w umowie albo że nieasz kwitów za przeglądy, a jak masz to okaże sie że nielegalnie. Koło się zamyka graniaste cztero kanciaste

Last edited 1 miesiąc temu by Mihał

Skąd Ty to wiesz?

to co to za tancerki że zwiały na Titanicu orkiestra grała do Końca

Płonący Dance Parkiet