Strona główna Aktualności Polityka Tak wybieraliśmy posłów

Tak wybieraliśmy posłów

12

Krzysztof Ciebiada pokonał swoich największych rywali. Spośród wszystkich, ubiegających się o mandat poselski, zdobył najwięcej głosów.

Startujący z listy Prawa i Sprawiedliwości, z siódmej pozycji, Ciebiada zdobył aż 2539 głosów. Tym samym uzyskał 26,64 proc. wszystkich, oddanych na PiS głosów. Pokonał Arkadiusza Jaksę z Platformy Obywatelskiej (1324 głosy), Zbigniewa Stasiaka  z Polskiego Stronnictwa Ludowego (396 głosów) oraz Marka Gryglewskiego ze Zjednoczonej Lewicy (1723 głosy). Ryszard Tkacz, startujący z Kukiz’15 uzyskał wynik 546 głosów.  Witold Stępień – marszałek województwa łódzkiego (PO) dostał ich u nas zaledwie 917. Podane wyniki dotyczą jedynie głosowania w Pabianicach i nie świadczą o ostatecznym wyborze posłów.

Ciebiada najwięcej głosów (128) otrzymał w obwodzie nr 2, czyli w GSGS „Samopomoc Chłopska”, przy ul. Torowej 25. Jaksa również przy Torowej 25 (obwód nr 1) miał najwięcej swoich zwolenników – 59. Na Zbigniewa Stasiaka najchętniej głosy oddawano w obwodzie nr 3, czyli w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Zamkowej. Kandydat PSL zdobył tu 37 głosów. Na Marka Gryglewskiego najliczniej głosowano w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Morej (obwód nr 32), gdzie kart z zaznaczonym nazwiskiem tego kandydata było 61. Najwięcej głosów oddanych na Tkacza, było w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Mokrej (obwód nr 46)

A tak w naszej gminie rozłożyły się głosy na poszczególne partie:

PiS – 9529

PO – 7721

Razem – 1346

KORWiN – 1464

PSL – 769

Zjednoczona Lewica – 3152

Kukiz – 2458

Nowoczesna – 2403

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No, panie Haburszczak… Czas pakować manele i wyyyyyypad! Wreszcie!

miny Rąkowskich ,Stęcli i innych darmozjadów z miasta – bezcenne

Sądzę, że byli na to przygotowani po wyborach samorządowych 😉

Kto nowym starostą z PIS ?

Intelekt komentujących – porażający.
Ludzie, macie choć znikomą świadomość, jakie wybory miały miejsce ?!
Nie dziwota, skąd taki wynik sekciarzy …

Śmiało princeofsheepsshaggers, możesz się wyprostować, twoja służba w pozycji kucznej dobiegła końca, twoi użytkownicy idą na śmietnik historii. Musisz zaplanować swoją przyszłość, proponuje udawaj kozę, nowi obywatele się zbliżają, może już nie ten poziom ale w grze pozostaniesz.

A co na to twój lekarz ?
Z takim chorym wpisem wprost nadajesz się do PCM do dra Koprowicza.
No i nie śmiem kontestować twego obycia w obcowaniu z kozami, skoro tak polecasz. De gustibus …

To ja jestem lekarzem, forumowy. Leczę małe pierdoły z przerośniętym ego. Jesteś moim pierwszym pacjentem. Zalecam lewatywę.

„Wspaniałe wieści płyną w poniedziałek z internetów! PiS wygrywa wybory, Kukiz wchodzi do Sejmu, PO zostaje w sporej części przy korycie. Mogę wracać do Polski! Z obrazkiem świętym i różańcem w dłoni. Mogę wracać…………….. Po resztę rzeczy!”
Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienia okażą się pomocne nie tylko dla
Polaków na emigracji, lecz także dla osób nieżyjących za granicą 🙂

Wynik jak wynik, zapewne pomogła książeczka i lista nr 1 w wygraniu wyborów przez PiS.
Pomogło PiS ale nie p. Ciebiadzie, kolejne wybory przegrane.
I co teraz się stanie? Tyle zainwestowane w kampanię wyborczą, tyle banerów i plakatów. Dobrze, że jest ciepła posada i będzie z czego spłacać kredyty.Skoro p. Ciebiada pozostaje w Pabianicach, to czekam na realizację geotermii i inwestycje realizowane przez „ściągniętego” inwestora.

Całe Pabianice czekają na realizacje geotermii 🙂 Więc do roboty Sz. P. Krzysztofie!

Kózko nawet mi ciebie żal, jesteś samotny. wykorzystywany od lat a teraz twój użytkownik odszedł chgw, musisz bardzo cierpieć ? To dlatego tak rozpaczliwie szukasz na forum znajomych, chcesz być dostrzeżony, zauważony. Widać jak bardzo potrzebujesz nowego Pana. Mały biedy porzucony sheepshaggers…. Tak zdecydowanie musisz coś zmienić !!! może zacznij dla odmiany od żartów, które śmieszą? Zamiast dziecinnych analiz napisz coś mądrego ? Przestań się przebierać w damskie ciuszki ? Zrób coś koniecznie bo za chwilę cię nie będzie.