Strona główna Aktualności Z miasta Tak przebudowują „Wieloryba” (ZDJĘCIA)

Tak przebudowują „Wieloryba” (ZDJĘCIA)

7

Trwa urządzanie górki aktywności w parku Wolności. Pierwsze efekty już widać.

Aktualnie teren górki został wyprofilowany, ułożono z kostki brukowej nowe dojścia, a także rozpoczęto montaż pierwszych urządzeń na placu zabaw: 4-metrowej piramidy linowej przeznaczonej do wspinaczki oraz zjeżdżalni.

– Pozostałe prace powinny rozpocząć się od przyszłego roku, jak tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne – informuje Aneta Klimek, rzecznik Urzędu Miejskiego w Pabianicach.

Urządzenie górki aktywności to projekt realizowany z poprzedniej edycji budżetu obywatelskiego. Koszt urządzenia górki to 190 tys. zł.

– Wydatek nie wygasa z upływem roku budżetowego 2017. Termin wykonania umowy wydłużono do czerwca 2018 – dodaje Aneta Klimek.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy tylko mi sie wydaję, że jak dziecko zjedzie z tej zjeżdżalni to najpierw wyląduje na nogi, a potem na zęby na ten krawężnik?:D

Dokładnie i tym samym pomyślałem 😀

Póki co jrst syf i burdel. Żółty piach wysypany na poboczu zsypuje się na jezdnię już od kilku tygodni. Ekipa grzebiąca przy tej górce wieczorem pracuje bez zabezpieczenia zajmując pascdrogowy bez żadnego oznakowania.

Czyli tak po Mackiewiczku … tzn pabianicku robimy … wieloryba 🙂

marta, zrób sobie… co tam chcesz, to może to malkontectwo ci przejdzie. Bo za każdym razem przynudzasz.

Ciekawe czy pomyślą o zjeżdżaniu z górki na sankach! Bo od wielu lat to miejsce dla saneczkarzy. Jak znam życie to zostawią na szczycie jakieś konstrukcje, że już nie da się zjeżdżać i będą… dwie zjeżdżalnie z boku i zero uciechy dla dzieci zimą

Ten kraweznik jest stanowczo zbyt blisko konca zjezdzalni.