Strona główna Aktualności Szpital wznawia badania komercyjne. Te zwykłe i w trybie pilnym

Szpital wznawia badania komercyjne. Te zwykłe i w trybie pilnym

0
W związku z oczekiwaniami pacjentów i na ich prośbę Pabianickie Centrum Medyczne uruchomiło dzisiaj, 8 czerwca, płatne badania laboratoryjne. 

Materiał będzie pobierany w punkcie pobrań, znajdującym się w przychodni POZ (wejście od strony ul. Jana Pawła II), od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 11.00. Po Wyniki można odbierać następnego dnia w rejestracji przychodni.

Również od dzisiaj szpital oferuje komercyjne badania, które muszą zostać wykonane w trybie pilnym.

Jak ma to wyglądać w praktyce? Pacjent zgłasza się, po wcześniejszym kontakcie pod numerem 577-005-730, do przychodni POZ między godz. 16.00 i 17.00. Odbiór wyników badań „na CITO” uzgadnia z pracownikiem laboratorium i udaje się po nie do strefy buforowej, zlokalizowanej przy głównym wejściu do szpitala. W trosce o dobro pacjentów wyniki będą szybko trafiały do ich rąk.

Opłat za badania laboratoryjne można dokonywać w szpitalnej kasie, która znajduje się przy rejestracji przychodni specjalistycznej.

Badania diagnostyczne, zlecone na skierowania wystawione przez lekarza kierującego, są realizowane w dotychczasowych godzinach, czyli od 7.00 do 9.00.

REKLAMA
Poprzedni artykułPiestrzyńska powołana do kadry Polski
Następny artykułBracia narozrabiali w Castoramie. Jeden z nich trafił za kraty
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments