Sekcja piłkarska PTC Pabianice postanowiła na sportowo pożegnać rok 2018 i podobnie jak w roku 2017 zorganizowała mecz.

Czarni – Czerwoni 6:6 (3:2)

W pojedynku wzięły udział drużyny Czarnych i Czerwonych. Złożone były one z piłkarek i piłkarzy pabianickiego klubu, działaczy i radnych.

Wynik otworzył Marek Gryglewski, dzięki czemu drużyna Czarnych objęła szybkie prowadzenie 2:0. Na trafienia odpowiedział jednak radny Łukasz Stencel i mieliśmy wynik 2:1. Żadna z drużyn nie chciała być gorsza, ale to znów Czerwoni zdobyli gola i zrobiło się 2:2. Autorem bramki był trener żeńskiej sekcji piłkarskiej PTC Pabianice – Radomir Znojek. Na przerwę bardziej zadowoleni schodzili jednak Czarni, których na prowadzenie 3:2 wyprowadziła Ewelina Kociołek.

Po zmianie stron Czerwoni nie pozwolili odjechać rywalom i Jacek Hiler, grający w PTC w drużynie seniorów, doprowadził do wyrównania. Czarni znów pokazali jednak pazur i po golach Kamila Łosia i trenera Michała Buchowicza mieliśmy 5:3. Czerwoni nadal nie dawali za wygraną i po golach Łukasza Pintery, Radomira Znojka i Hilera wyszli na prowadzenie 5:6. W końcówce Łukasz Sikorski wyłożył jednak piłkę trenerowi młodzieży w PTC i ten wyrównał na 6:6.

Mamy nadzieję, że spotkanie to przypomni ekipie fioletowych, że piłka nożna to gra dająca radość i ta radość wróci do zespołu PTC w nadchodzących rozgrywkach rundy wiosennej w okręgówce.

Czarni: Radziszewski, Wróbel, Papuga, Łoś, B. Znojek, Karpińska, Łagowska, Kociołek, Owczarz, Gryglewski, Stuchała, Buchowicz, Michalski.

Czerwoni: Hiler, Sikorski, Pintera, Kopa, Golenia, R. Znojek, Stencel, Ford, Błoch, Błaszczyk, Próbka, Duraj, Grzejszczak.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments