Strona główna Styl życia Od kuchni Sushi Zone – nowe miejsce, sprawdzony smak

Sushi Zone – nowe miejsce, sprawdzony smak

0

Miłośnicy japońskiego przysmaku musza trafić na ul. Piotra Skargi 67. To tutaj przeniosło się Sushi Zone, które od końca 2016 roku działało w małym lokalu przy ul. Jana Pawła II.

Przez blisko dwa lata sushi masterzy z Sushi Zone podbili serca i podniebienia pabianiczan. Świadczą o tym pochlebne opinie klientów:


W menu restauracji znajdziemy klasyczne rolki, te oryginalne serwowane przez Sushi Zone oraz zestawy oraz zupy ramen czy miso. Menu dostępne jest na stronie internetowej – http://www.sushizone.pl/

Ale to nie wszystkie przysmaki jakimi uraczymy się w lokalu przy ul. Piotra Skargi 67. Tylko tutaj (jedyne miejsce w Pabianicach) zjemy tajskie lody.

– Są to naturalne, ręcznie robione lody, które powstają na oczach klienta w zaledwie kilka minut. Kubeczek lodów o wadze 130 gramów kosztuje 10 złotych – zachęca Artur Chmielewski, właściciel restauracji.

Sushi Zone przygotowało promocję na lody tajskie. Do każdego zestawu sushi kubeczek lodów za pół ceny.

Warto wspomnieć również o rabatach. Na przykład 10% zniżki otrzymają klienci, którzy mają bilet z kina Tomi. Wszystkie dostępne promocje opisane są na stronie restauracji.

SUSHI ZONE
Artur Chmielewski

ul. Piotra Skargi 67 (dawniej pizzeria La Vega)
95-200 Pabianice


LOKAL JEST CZYNNY :

PONIEDZIAŁEK:  12:00 – 20:00

WTOREK – CZWARTEK:  12:00 – 21:00

PIĄTEK – SOBOTA:  12:00 – 22:00

NIEDZIELA:  13:00 – 21:00


e-mail:  kontakt@sushizone.pl

tel. zamówienia:  605 916 706

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments