Strona główna Aktualności Z miasta Strażnicy nie żartowali. Blokady poszły w ruch

Strażnicy nie żartowali. Blokady poszły w ruch

23
Tylko w ciągu dwóch dni strażnicy miejscy założyli 8 blokad na koła aut, które zaparkowane były niezgodnie z przepisami. 

Na początku tygodnia straż miejska poinformowała, że koniec z pouczaniem kierowców, którzy parkują na zakazach. Tak też się stało i tylko w czwartek i piątek do południa założyli 8 blokad na koła. Kierowcy nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów zostali ukarani mandatami w wysokości 100 złotych.

– Kierowcy muszą też liczyć się z tym, że patrol nie przyjedzie od razu, aby ściągnąć blokadę – mówi Tomasz Makrocki, komendant straży miejskiej.

Kierowcy nieprawidłowo parkowali m.in. na ul.. Narutowicza, Łaskiej, 15 płk Piechoty Wilków, Siennej czy Kościuszki.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Najwyższy czas.

8 blokad na dwa dni, kupa roboty…Niech w wolnym czasie karmnika przy szosie popilnują 😉

Jak chcą to można jedynie trzeba się ruszyć.

Na Waryńskiego 8 aut w pół godziny można złapać.

Ale mają tylko 8 blokad. Jak wcześniej gdzieś założą no to nie dadzą rady.

Mandat rozumiem, ale że blokadę aby auto dużej stało w nie prawidłowym miejscu to trochę mijanie się z celem

Również uważam, że powinni wszytsko odholować, zamiast zostawiac na ulicy.

Zapraszamy na Bugaj, blokad Wam nie starczy na jedną ulicę….

Zablokować i blokadę po 3 dniach roboczych zdejmujta

kupa roboty jak na nich jak śpią na szczetnicy to im nikt nie przeszkadza

komendante szykuje statystyki do wniosku o podwyżkę płac i uzasadnienie istnienia tej miernej jednostki…

Na Kopernika jest sporo aut w obrębie skrzyżowania z Kazimierza które skutecznie zasłaniają pasy. Jadąc dalej w rejonie starówki to zasady parkowania w obrębie pasów i skrzyżowania to chyba nie obowiązują. Pozdrawiam kominiarzy co swoje auto stawiają niemal na środku skrzyżowania Piotra Skargi z Kopernika.

Zgadzam się, parkowanie niemal na skrzyżowaniu czy przejściu dla pieszych w Pabianicach to norma.wyjechac z podporządkowanej i gimnastyka aby luknąć czy droga wolna to jedno na przejściu natomiast można półtora tysia zarobić gdy z za takiego pieszy wylezie a parkujący co najwyżej stówkę zarobi .

Bardzo dobrze! Ulice zastawione są przez niedorajdy i chamstwo. Pieniądze leżą na ulicy, wystarczy pozbierać, drogie służby. Ulica Kościuszki powinna być odwiedzana codziennie odkąd panuje tam ruch obustronny. I na każdej małej ulicy w centrum parkuje się przy samych pasach.

Może by się wybrali na ul Majdany w godzinach popołudniowych cała ulica zestawiona przejechać trudno A jest zakaz po jednej stronie

Co za durne społeczeństwo,cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia,a nie prościej byłoby stworzyć więcej miejsc do parkowania,a nie likwidować obecne?Tworzą wam problem,aby potem z nim walczyć,jak to w socjaliżmie..Ma to oczywiście swój cel,wysadzić was z aut…

Last edited 10 dni temu by Krzysiek

Miejsca parkingowe się same nie tworzą to dopiero myślenie socjalisty. Poza tym wiele wspólnot ma w poważaniu gdzie kto parkuje i nie budują parkingu. To nie upoważnia do stawiania auta na pasach czy w obrębie skrzyżowania. Natomiast ja płace w paliwie na drogi i inne podatki i chce poruszać się po nich bezpiecznie a nie jak przez tor przeszkód. Temat parkingów to temat rzeka bo i prawo budowlane nie ułatwia tego typu inwestycji ale jeszcze raz, to nie powód do parkowania byle gdzie a do wywierania presji na władze.

Last edited 10 dni temu by Aerospace

a to ze sa likwidowane obecne to juz ci nie przeszkadza?to jest wlasnie socjalizm,tworzenie problemow…

PSM na cały blok jeden lokator juz św pamięci się nie zgodził i parkingu nie ma .

Też uważam, że jak ktoś jest upośledzony i ma problem z przejściem kilkunastu metrów od samochodu do miejsca w które chce się udać, to nie powód, żeby się z niego cieszyć. Nie ma się co cieszyć z upośledzenia umysłowego. Wystarczy tylko mu zabrać prawo jazdy.

Krzysiu kupić ci? Wylądujesz w mądrym społeczeństwie. Nie durnym. Proste zasady, proste prawo. Kto ma pieniądze, ma rację.
https://www.bluesky.pl/bilety-lotnicze-do-Ugandy/z-Polski.html

usmiechniete geby,sprd…..

Last edited 9 dni temu by Krzysiek

Z komentarzy jasno wynika, że obywatele domagają się, by ta śmieszna Straż Miejska po prostu wykonywała swoje obowiązki. Żeby trzeba było o to prosić, to już chyba dziwne. To ja jeszcze poproszę, by TK też wykonywał swoje obowiązki, bo również za coś pensje biorą.