Strona główna Na sygnale Pożary Strażak został ranny podczas akcji gaśniczej

Strażak został ranny podczas akcji gaśniczej

4

Strażacy przez ponad 3 godziny gasili opuszczony budynek znajdujący się w Konstantynowie Łódzkim przy skrzyżowaniu ul. Łaskiej i Kilińskiego. Podczas akcji poszkodowany został jeden z druhów. 

Strażacy do pożary wyjechali w piątek o godz. 0.26. Ostatecznie na miejscu działo 8 zastępów.

– Na miejscu zdarzenia zastaliśmy rozwinięty pożar opuszczonego budynku mieszkalnego. Ogniem zagrożone były przylegające do płonącego budynku zabudowania. Po kilkudziesięciu minutach pożar został opanowany i nie rozprzestrzenił się na sąsiednie budynki – opisują akcję strażacy z OSP Konstantynów Łódzki.

W czasie działań ratowniczo-gaśniczych ranny został jeden z druhów z Konstantynowa. Na miejsce zdarzenia wezwany został Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił poszkodowanemu pomocy i zawiózł strażaka do szpitala. Na szczęście uraz (rozcięta ręka) okazał się niegroźny, po założeniu 3 szwów lekarze wypisali druha do domu.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No świetnie, i co z tego? Jak pożar ugasi malarz pokojowy, kominiarz czy szambiarz to też będzie pierdololo o jego ranach ? Żałosne ocieplanie wizerunku komunistycznej formacji.

Roman moczysz się w nocy?

Patrząc co napisał tutaj: https://epainfo.pl/policjant-po-sluzbie-ewakuowal-mieszkancow-plonacego-domu/#comment-89303
wszystko staje się jasne. Romana prześladuje komunistyczno- kowidowy spisek służb.
Mówiąc w uproszczeniu, jest chory psychicznie.

Last edited 1 miesiąc temu by EMERYT