Strona główna Aktualności Z miasta Strażak kierowca poszukiwany

Strażak kierowca poszukiwany

1

Marzysz o mundurze strażaka i głosie syreny w drodze na akcję? Być może Powiatowa Straż Pożarna szuka właśnie ciebie.

Strażacy poszukują stażystów, którzy docelowo będą przeszkoleni na stanowisko starszego ratownika – kierowcę.  Chodzi o pracę w zmianowym rozkładzie czasu służby, w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Pabianicach. Zatrudnienie planowane jest na październik.

Aby wziąć udział w naborze należy mieć co najmniej średnie wykształcenie, prawo jazdy kat. C, a także nie być karanym. Na kandydatów, których dokumenty przejdą przez pierwszy etap, czekać będą rygorystyczne testy fizyczne. Przeprowadzone zostaną próby wydolnościowe (test harwardzki), biegi na 50 i 1000 metrów oraz ćwiczenia w podciąganiu się na drążku. Jedynie ci kandydaci, którym uda się zmieścić w limitach czasu oraz powtórzeń, będą mogli wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych.

Dokumenty w sekretariacie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pabianicach przy ul. Kilińskiego 4 można składać do 5 maja 2016 w dni robocze (od godziny 7.30 do 15.30). Więcej szczegółów na stronie internetowej PSP w Pabianicach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zainteresowaliście mnie swoją propozycją, nigdy nie myślałem o pracy w straży 😀