Strona główna Nie przegap Nastolatki chciały frytki na kolację. Prawie spaliły mieszkanie

Nastolatki chciały frytki na kolację. Prawie spaliły mieszkanie

14
fot. policja
Nastoletnie siostry na długo zapamiętają ten wieczór. Dziewczyny w wieku 13 i 17 lat, w trakcie przyrządzania posiłku, na chwilę opuściły kuchnię. Po chwili zrobiło się naprawdę niebezpiecznie.

Siostry z ulicy Dolnej postanowiły przyrządzić na kolację frytki. Nie dopilnowały jednak potrawy i tłuszcz zaczął się palić. Po chwili poczuły zapach dymu, a w kuchni zobaczyły ogień.

Trzeba jednak przyznać, że nastolatki zachowały zimną krew i natychmiast pobiegły do sąsiadki, która zadzwoniła na numer alarmowy. Na miejsce pojechało pięć zastępów straży pożarnej, ale pierwsi na Dolną dotarli policjanci, którzy ugasili ogień.

„23 stycznia 2024 roku o godzinie 19.45 policjanci z pabianickiej patrolówki pojechali na jedną z ulic, gdzie w mieszkaniu miało dojść do pożaru. Funkcjonariusze, będąc w budynku, już na klatce schodowej zauważyli duże zadymienie. Po wejściu do wnętrza lokalu nikogo w nim nie zastali. Natychmiast przystąpili do gaszenia ognia, który zajął już część mebli kuchennych.
Dzięki szybkiej, sprawnej i zdecydowanej reakcji policjantów udało się opanować sytuację i nikt nie doznał obrażeń. Jednakże zdarzenie wyglądało bardzo groźnie i mogło zakończyć się tragicznie.” – poinformowała Agnieszka Jachimek, oficer prasowy pabianickiej policji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Żeby w tym wieku frytek nie umieć zrobić to ja nie mam pytań

rel

dobrze że nie smażyły heroiny

Dobrze, że dziewczyny wodą nie próbowały tego gasić

Tragedia kiedyś dziewczyna w wieku 17 lat gotowała obiad dla całej pracującej rodziny.

I orała pole przed tym

Kiedyś to dziewczynę się ciągnęło za włosy do jaskini, a teraz trzeba randkować.

I szła na nocną zmianę tyrać w zakładzie pogrzebowym, a weekendy chodziła do zaocznej zawodówki i przyuczala się na fryzjerkę.

Policja…. uczy,bawi,wychowuje. Brawo wy.

może srik toki nagrywały

Takie to głąby teraz mamy. Tej 13 mogę się nie dziwić ale tej 17 latce? O tabletkach wczesnoporonnych i uzywkach to mają o kute na blachę ale już o kuchni nie wiedzą nic. Niestety, jeszcze takiej aplikacji nie wymyślili. A może się mylę?.

Mojej 48-letniej sąsiadce zdarzyło się to samo. Mojej 62-letniej babci również. Nie było tabletek wczesnoporonnych, telefonów też nie.
Takie to głąby mieliśmy 30 lat temu.

Le sélection naturelle…

5 zastępów do jednej patelni a ile by pojechało jak by się palił wieżowiec