Strona główna Aktualności Strażacy nadzorowali wypalanie uli

Strażacy nadzorowali wypalanie uli

10
fot OSP Lutomiersk
Decyzją Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Pabianicach na terenie gminy Lutomiersk spalono ule, które zaatakował groźna bakteria. 

Chodzi o zgnilca amerykańskiego. To choroba wywoływana przez bakterię i występuje u pszczoły miodnej oraz u innych gatunków pszczół z rodzaju Apis spp. na całym świecie. Choroba atakuje larwy pszczół.

Już na początku października wojewoda łódzki informował powiatowych lekarzy weterynarii o możliwym zagrożeniu. Do 7 października na terenie województwa wykryto aż 18 ognisk choroby.

W miniony wtorek strażacy z OSP Lutomiersk nadzorowali wypalanie uli w jednej z hodowli, gdzie wykryto zgnilca amerykańskiego.

REKLAMA
Poprzedni artykułMercedes złamał drzewo. Za kierownicą siedział 18-latek
Następny artykuł18-latek z Mercedesa był pijany
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Celowe niszczenie. Biorą się za rolnictwo by spowodować głód. Tak, tak, wiem…. Teorie spiskowe, foliarze i jestem szur. Tyle tylko, że „teorie spiskowe” bardzo szybko okazują się prawdą. Tak było w sprawie srovida, to samo będzie tu. Plan masonerii zawarty jest w Agendzie 2030. Poczytajcie zamiast słuchać topornej propagandy

Dziwne, że jeszcze za ciebie się nie wzięli. Przecież zagrażasz im, obnażając ich plany na tym forum.

Skąd się biorą takie tępe tłuczki????

To nie żadna teoria spiskowa, skąd się wziąłeś, chociaż się dziwię, że rodzice cię nie uświadomili. Zwyczajnie, spłodzili cię, a później do szkoły miałeś pod górkę i dorwałeś się do internetu, przyjmując wszystko co tam jest napisane i wyświetlane jako pewnik. Filmy z żółtymi napisami zrobiły z pustą głową dokładnie to, na co liczyli ich twórcy.

Wyłącz TV stary, bo zrobiło ci galaretę z mózgu 🙂

Coś oprócz obrażania Twoi rodzice Ciebie nauczyli? Obroń świat i ule z Lutomierska swoją nieskazitelną wiedzą o masonach zrób coś uratuj nas! i uważaj żeby Cie jakiś mason nie zaszedł od tyłu. Na wszelki wypadek nie schylaj się zbyt często kładź się wcześnie spać dobrze się odżywiaj to epainfo od Cb odpocznie.

Masoneria na natarciu na ule z Lutomierska. Masoni normalnie zagłodzą Lutomiersk. Nie wiem jak Ci biedni mieszkańcy sobie z tym poradzą! A tak na serio to wyśpij się, zjedz coś dobrego i nie bredź bo w innym przypadku kaftan ze sznurami na pleckach czeka.

Wcześniej ci sami masoni napadli na kilka miejsc parkingowych pod Urzędem Skarbowym 😁😁😁. Czy może jacyś inni reptilianie.

Współczuje, ogromna strata… odbudowa pasieki trochę zajmie, pewnie do tego jakaś kwarantanna na zbiór miodu będzie…

Nie ma żadnej kwarantanny, po to się pali ule żeby zlikwidować gnilca, nowe rodziny jak będą zdrowe to normalnie będzie można zbierać miód.