Strona główna Na sygnale Kryminalne Sprzątaczka wykradała pieniądze z domu. Zgarnęła sporą sumę

Sprzątaczka wykradała pieniądze z domu. Zgarnęła sporą sumę

1
Policjanci z Tuszyna zatrzymali 40-latkę  z Pabianic, która sprzątając dom okradła swoich pracodawców. Kobieta działała w ten sposób przez kilka miesięcy. Łącznie ukradła blisko 26 000 złotych.

20 lipca roku policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy w gminie Tuszyn. Okazało się, że 40-letnia mieszkanka Pabianic sprzątając dom, systematycznie okradała swoich pracodawców. Kobieta wykorzystała zaufanie gospodarzy i pod ich nieobecność wynosiła pieniądze. Działała w ten sposób od grudnia 2020 roku do 20 lipca 2021 roku. W tym czasie zdołała ukraść około 26 000 złotych.

Ten proceder przerwał właściciel domu, który przyłapał 40-latkę na gorącym uczynku. Tuszyńscy policjanci zatrzymali kobietę i przedstawili jej zarzuty kradzieży, co zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. 40-latka nie miała dotychczas konfliktów z prawem. Decyzją prokuratora podejrzana została objęta dozorem policyjnym.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To wychodzi jakieś 3700 PLN premii miesięcznie – nieźle. Może kiedyś i jak dożyję takiej sytuacji finansowej, że przez tyle miesięcy nie zaważę takiego ubytku gotówki:)