Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: wątpliwe widoki podczas spaceru

Sprawy Czytelników: wątpliwe widoki podczas spaceru

12

Nasza Czytelniczka dzieli się wrażeniami po spacerze na Młodzieniaszku. 

„Przykro patrzeć na niedokończony dom stojący u zbiegu ulicy Ossowskiego i Arkuszyńskiego. W pustostanie bezdomni urządzili sobie składowisko i miejsce noclegowe. Niestety, znoszone przez nich śmieci wysypują się już prawie na ulicę. Chyba, że ktoś dodatkowo traktuje to miejsce jako wysypisko. Spacerując po Młodzieniaszku można naprawdę doznać szoku przechodząc obok tej nieruchomości. Czy ktoś może tam posprzątać, czy są jakieś służby odpowiedzialne za takie interwencje?”

Od redakcji: Jak udało nam się ustalić, straż miejska kilkukrotnie interweniowała w tym miejscu. Niestety, ze względu na skomplikowaną sytuację prawną, trudno ustalić właściciela i zobowiązać go do uprzątnięcia terenu.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  12 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Drogi czytelniku łap za worki łopatę i wio .😂😂😂

  Nie trzeba worków i łopaty, na dobrą sprawę wystarczy tlący się niedopałek rzucony w odpowiednie miejsce i ten pierdolnik sam się „posprząta”.

  Tych koczujących tam bezdomnych bym oskarżył za przebywanie na cudzym terenie i za śmiecenie

  Państwo (czyli obywatele) zapłacą za czas policji czas sądu i koszta administracyjne tego całego procesu a bezdomny i tak nie zapłaci bo nie ma z czego. Taki człowiek do końca życia będzie mógł mieć rosnący dług i nigdy go nie spłacić. Gdy ktoś nie spłaca długu to można sądownie zrobić interwencje z komornikiem do domu i pozabierać dobra materialne siłą (w obecności policji), ale taka osoba nie ma dóbr materialnych. Za niepłacenie długu nie można wsadzić do więzienia (tak przynajmniej mi się kojarzy). Dlatego właśnie „rozsądniejszymi” działaniami są różne programy profilaktyczne, rozwój edukacji itp. jednak wydaje mi się, że większość… Czytaj więcej »

  Trudno ustalić czy się nie chce? To podatku od tej działki miasto też nie pobiera bo trudno ustalić?

  No właśnie. Dla chcącego nic trudnego.

  10/10

  Super, że ktoś zauważa ten syf. Może władze zamiast snucia swoich teorii życia zadbają o czystość miasta a nie czekając aż trawa to przykryje.
  A czy nikomu nie przeszkadza i nie tego nie widzi , że panowie taksówkarze z postoju na tzw.trojkacie, przy ulicy 20stycznia a Nawrockiego zrobili sobie publiczny wychodek pod niedończonym budynkiem, tuż obok sklepu spożywczego? To samo jest na ulicy Zielonej gdzie taksówkarze szukają w parku. Może nie wszyscy ale jednak

  Ps. Skoro nasze władze miejskie chcą mieć postoje taksówek na terenie miasta to powinni zdawać sobie sprawę z tego, że taksówka to człowiek i powinni zadbać o toalety. Dziwi mnie też, że korporacje taksówkowe na to pozwalaja .

  Taksówkarze powinni sobie zdawać sprawę, że taksówka to firma i powinni zadbać o toaletę. Ale nie bez powodu mówi się na nich złotówy.

  Kiedy zmieniono nazwę ulicy Jaszuńskiego na Akuszyńskiego?