Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: resztki jedzenia na trawie

Sprawy Czytelników: resztki jedzenia na trawie

4
Sąsiedzi mogą być uciążliwi. Wie o tym nasz czytelnik, od którego otrzymaliśmy na redakcyjną skrzynkę następującego maila:

„Jestem mieszkańcem ulicy Smugowej. Koło bloku o numerze 233 ktoś codziennie wyrzuca resztki jedzenia. Każdego dnia jest to coś innego. Zdarzyło mi się widzieć już surowe, mielone mięso, był też makaron, śledzie i pozostałości z obiadu. I wszystko ląduje na trawie… Prawdopodobnie robi to kobieta, która mieszka właśnie w tym bloku, w czwartej klatce. Niestety, dzieje się to nagminnie. „Efekty” już są: robactwo, dużo much, pokazały się szczury. Nie mówiąc o tym, że takimi resztkami może zatruć się jakiś czworonóg. Jak można tak postępować?”

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  4 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Przy ulicy Bugaj 86 młodzi ludzie z parteru, którzy wynajmują lokal robi dokładnie to samo….

  Last edited 2 lat temu by lokatorka

  czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z czlowieka nigdy!

  Proszę zgłosić do Spółdzielni jeżeli Pan wie kto to robi i do dzielnicowego i gdybym spotkał taką sąsiadkę powiedziałbym co o tym myślę i jakie kroki zostały podjęte, gdy to nie pomaga to trzeba można podjąć inne środki.

  Staruche za morde i do sprzątania