Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: przepychanka w autobusie

Sprawy Czytelników: przepychanka w autobusie

7
Podróż autobusem może zakończyć się niemiło, o czym wczoraj rano w drodze do pracy przekonał się nasz czytelnik:

„Jechałem autobusem linii D z Chechła do Łasku. Podczas kursu trwała kontrola biletów. Stałem koło szoferki kierowcy, gdy w pewnej chwili kontroler kazał mi się przesunąć. Nie miałem jednak gdzie, bo w autobusie było sporo ludzi. Wtedy kontroler zaczął mnie przepychać i szarpać. Całą tę sytuację widział kierowca. Niestety, nie zareagował, a gdy powiedziałem mu, że zadzwonię do zakładu i złożę skargę, odparował: „To sobie dzwoń!”. Całe zajście było dla mnie bardzo niemiłe. I nie tak powinni zachowywać się kontrolerzy. Czy ich kultura nie obowiązuje? Swoją drogą o ile wiem, to inni pasażerowie również mają zastrzeżenia co do sposobu, w jaki są traktowani przez kierowców i kontrolerów Zakładu Komunikacji Miejskiej w Łasku”.

O wyjaśnienie sprawy poprosiliśmy Mirosława Szafrańskiego, dyrektora ZKM. Oto, co powiedział:

„Pasażer poinformował nas o tej sprawie. Na szczęście mamy nagranie z monitoringu, więc jest ona do wyjaśnienia. Przejrzymy obraz, odtworzymy dźwięk i ustalimy, jak faktycznie wyglądało zajście. Jeżeli potwierdzi się relacja pasażera, to wobec rewizora wyciągniemy konsekwencje”.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kontrolerzy, jak i kierowcy, powinni mieć premię od kultury osobistej, zdania nie zmienię 😉

Łokieć na kinol i oponent uspokojony by był

Czyli rewizor zostanie wyj..any.
I prawidłowo.

Linia D – rewizor wygląda jak kloszard brudny smierdzacy dziad.Prezes Zkm nic nikomu nie zrobi nawet jeśli będzie milion skarg.Chamstwo jest wpisane w DNA tego kiepskiego zakładu.

byłam tam wowowo ale akcja

W MPK nie są lepsi. Wlepili mi mandat za minutę jazdy bo skończył mi się bilet. Szkoda ze nikt nie uwzględnił za rzeczywisty czas przejazdu był dłuższy niż zapowiadano. Pan bardzo nie miły chamski. Skarga złożona ale widząc stos skarg w MPK się odechciewa. Codziennie jeżdżę do Łodzi i czas przejazdu na jednej trasie dwiema liniami w tych samych godzinach bywa rożny. Jak to ktoś krzyczał pod MPK – złodzieje

Mały autobus LINIA D, przepełniony -rano jeden przed 7 i drugi o 8(dzieci jadące do szkoły gniotą się z osobami starszymi -większość stoi)po południu też trasa oblegana.Bilety cenowo lini D Łask-Pabianice 5 zł czyli drożej od PKS tu 4.30!A tak miało być pięknie kiedy przyjadą nowe autobusy darowane Cudowne Nowoczesne Iveco ☺