Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy czytelników: po co ustawili znaki na ul. Karniszewickiej

Sprawy czytelników: po co ustawili znaki na ul. Karniszewickiej

3
Na ul. Karniszewickiej (na wysokości sklepu „Basia”) ustawione są mobilne 4 znaki drogowe: zwężenie jezdni, roboty drogowe, ograniczenie prędkości i zakaz wyprzedzania. Swoimi uwagami podzielił się z nami nasz czytelnik.

„Jakiś czas temu, na ul. Karniszewickiej tuż za skrzyżowaniem z ulica Torową ustawiono cztery znaki drogowe, które od samego początku nie maja żadnego uzasadnienia. W zasadzie to zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości zostają odwołane przez najbliższe skrzyżowanie z ulicą Glebową. Na tym krótkim odcinku jednak obowiązują pomimo, że nie występują żadne utrudnienia. Po co ustawia się znaki drogowe, które mają się nijak do rzeczywistości, a nawet jeśli są tam planowane jakieś prace, to czemu nie ustawić ich na czas robót drogowych, co byłoby zrozumiałe”.

Z Zarządu Dróg Miejskich uzyskaliśmy informację, że znaki ustawione są w związku z naprawą nawierzchni ulicy Karniszewickiej od ulicy Torowej do ulicy Podmiejskiej. Według przedłożonego planu wykonawca robót powinien w dniu dzisiejszym zakończyć prace na tym odcinku i usunąć znaki.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  3 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  koleś miałczy że mu znaki postawili! a z drugiego końca ulicy karniszewickiej od dwóch dni wycinali asfalt, ale znaków nie ustawili. Można było fele pokrzywić!

  PS. pomijam fakt że od 3 tygodni pracownicy zwiku wycieli na pół ulicy asfalt kładąc komuś wodę na działkę i tak zostawili bez żadnego oznakowania, czy wyrównania drogi.Rozumiem że ja jako podatnik teraz opłaciłem załatanie tej dziury, zamiast wykonawca??? to jest dopiero wqrw po całości!

  Na ulicy Moniuszki w okolicy Narutowicza ustawiono znak „zmiana organizacji ruchu” . Znak stoi a żadnej zmiany nie widzę.

  To właśnie widać u Ciebie efekt jazdy na pamięć.