Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: piach i kurz na ul. Rypułtowickiej

Sprawy Czytelników: piach i kurz na ul. Rypułtowickiej

10
Mieszkańcy ul. Rypułtowickiej narzekają na prace prowadzone przy budowie japońskiej fabryki, która będzie produkować pompy ciepła.

„Przesyłam w załączniku zdjęcia w jakich warunkach mieszkają ludzie przy ulicy Rypułtowckiej w Pabianicach. Są to skutki budowy fabryki Daikin. Inwestor sprzątał do pewnego czasu skutki ruchu maszyn i samochodów ciężarowych, ale chyba stwierdził, że szkoda pieniędzy. Efekt jest taki, że nie można funkcjonować od kilkunastu dni.”

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

   

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  10 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Ale jak państwo roszczeniowcy się sami budowali to kwiatkami pachniało i kurzu się nie uświadczyło że nie wspomnę o zerowym poziomie hałasu wtedy….

  Kurz jest dobry, wróble i gołębie się w tym „myją” i otrzepują mendy 🙂
  Bardziej doskwierają „perfumy” pana B. z Chocianowickiej 😉

  ale później stejki smakujom co? 🙂

  No i?

  Trzeba się cieszyć bo następny obóz pracy budują zniszczyli cały przemysł w Pabianicach no był Polski nasz,teraz całują po dupach obcych inwestorów. Takie szambo rządzi Polską od ’89

  Tak ten przemysł po 1945 to był wybitnie Polski, wszystko co mogło być innowacyjne było sprzedawane lub utrącane w fazie projektu lub prototypu. Podobnie zyski z tego przemysłu wyprowadzane lub transferowane do ludzi którzy mieli za zadanie utrzymać okupację. Przed 1939 to nawet nie ma co gadać na temat kto miał w swoich rękach przemysł w Polsce.

  Last edited 10 dni temu by Aerospace

  Pisałem po ’89r podobno wtedy uwolniliśmy się z pod buta ruskich i co dalej zrobili z przemysłem

  8000 miejsc praaacy

  Pocieszę, że to dopiero początek. Po zbudowaniu fabryki okolicznymi drogami będą jeździły codziennie setki ciężarówek, autobusów wożących pracowników i prywatnych samochodów. I nasze kochane samożądowe władze będą to miały w głębokim poważaniu. Jeśli nie wierzycie zobaczcie horror mieszkańców ul. Myśliwskiej. Już 13 lat temu miała powstać ul. Myśliwska bis, czyli ul. równoległa dla odciążenia ul. Myśliwskiej. I co? I nic!

  Naprawdę, coś nadzwyczajnego, że drogą będą jeździły samochody. Horror, że ulica służy do jazdy samochodów.