Strona główna Dzieje się Za nami inauguracja festiwalu muzycznego w Afloparku

Za nami inauguracja festiwalu muzycznego w Afloparku

4
Pianista Adam Snopek z repertuarem pt. „Od Bacha do AC/DC” zainaugurował Bloom Festiwal, czyli cykl muzycznych spotkań w jednym z największych kwiecistych parków w Polsce. 

Koncerty zaplanowano co dwa tygodnie z małą przerwą w wakacje. Już 28 maja do Pabianic przyjedzie znany szerszej publiczności z programów „Jaka to melodia” i „Kawa czy herbata?” – Robert Janowski ze swoim trio. Warto zaznaczyć, że Janowski to doświadczony wokalista i kompozytor, choć popularność zdobył głownie za sprawą występów w telewizji jako prowadzący programy. Tym bardziej, będzie to zapewne ciekawe doświadczenie muzyczne.

Ponadto zaplanowano koncerty m.in. wybitnego akordeonisty – Marcina Wyrostka, który wygrał program Mam Talent, a jego pierwsza płyta nominowana była do Fryderyków w kategoriach: Album Roku, Muzyka Kameralna oraz Fonograficzny Debiut Roku. Koncert Marcina Wyrostka zaplanowano na 11 czerwca.

Bilety na Bloom Festiwal dostępne TUTAJ oraz w kasie Afloparku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Snoby sie bawią

Bilety są dostępne tylko dla wybranej grupy? Nie, nawet w tekście masz link do zakupu. Zatem – mimo,że biletowana – to impreza ogólnodostępna.

On by chciał Zenka, dlatego uważa, że to snoby.

Czy na pewno pan Janowski wystąpi? Jakoś go nie widzę w składzie zespołu, podanym przy rezerwacji biletów, więc pisanie o jego występie to lekkie kłamstwo.